Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Future of Work


Ako si utvárať osud v časoch zmien

Pracoviská sa menia. Zamestnávatelia prijímajú nové digitálne nástroje s cieľom zvýšiť produktivitu, zlepšiť  kvalitu práce a užívateľskú skúsenosť. Avšak správne investovať do budúcnosti vašej práce je pre spoločnosť neustálym rébusom.
 
Nová správa spoločnosti Ricoh Europe, ktorú na základe výskumu vypracovala spoločnosť Arup, skúma, ako bude technológia utvárať naše pracovné miesta, pričom základom bude spolupráca a udržateľnosť.
 
Podporná štúdia európskych pracovníkov odhaľuje, že väčšina z nich sa domnieva, že vzhľadom na to, že sa technológie zdokonaľujú a úlohy automatizujú, zamestnávatelia musia umožniť svojim zamestnancom dosiahnuť  lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Tento prieskum bol uskutočnený v r. 2019 a zúčastnilo sa ho 3 000 respondentov z krajín vrátane Spojeného kráľovstva, Francúzska, Nemecka, Talianska, Španielska a Holandska.

Pracovníci očakávajú, že zamestnávatelia pomôžu riešiť spoločenské problémy

Pracovníci očakávajú, že zamestnávatelia pomôžu riešiť spoločenské problémy

Zamestnanci čoraz viac očakávajú, že ich zamestnávatelia pozitívne prispejú k riešeniu spoločenských otázok.

Tri štvrtiny (74%) európskych pracovníkov sa domnieva, že  vzhľadom na to, že sa technológie zdokonaľujú a úlohy automatizujú, zamestnávatelia musia posilniť postavenie svojich zamestnancov, aby mohli dosiahnuť lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Dve tretiny (65%) navyše očakáva, že ich zamestnávatelia budú súčasťou riešenia spoločenských otázok ako napríklad klimatické zmeny a nerovnosť.

Spolupráca a udržateľnosť sa musia stať základom moderného podnikania. Sú kľúčom  pri riešení veľkých problémov, ktorým čelíme v dnešnej spoločnosti - nemôžu byť ponechané len na neziskové a štátne organizácie. Zamestnávatelia, ktorí využívajú výhody technológií ako sily dobra, uspejú a pritiahnu najlepšie talenty.


Prečítajte si celý článok


Povinnosťou zamestnávateľov je pomáhať pracovníkom pri zvyšovaní kvalifikácie a prispôsobovaní sa meniacemu svetu práce

Povinnosťou zamestnávateľov je pomáhať pracovníkom pri zvyšovaní kvalifikácie a prispôsobovaní sa meniacemu svetu práce

Pracovníci sú optimistickí, pokiaľ ide o príležitosti, ktoré technológia prináša na pracovisko, čo im umožní flexibilnejšiu a kolaboratívnejšiu prácu. Väčšina (81 %) od svojho zamestnávateľa očakáva, že im poskytne nástroje a školenia na prispôsobenie sa novým úlohám v dôsledku technologických zmien. 

Rýchlosť nových technológií ovplyvňujúcich trh je rýchlejšia než kedykoľvek predtým. Je to trend, ktorý nevykazuje žiadne náznaky spomalenia. Bude naďalej meniť spôsoby vykonávania práce na lepšie, nahrádzať prácne úlohy a umožní ľuďom, aby vykonávali prácu s vyššou hodnotou, ktorá ich viac napĺňa. Pre najlepšie pracoviská sú ľudská spolupráca a flexibilita srdcom podnikania. Odklon od tradičných spôsobov práce by pre organizácie mohol byť neoceniteľný – pomáha posilňovať, motivovať a nakoniec aj udržať talentovaného pracovníka. 

Prečítajte si celý článok


Pracovníci žiadajú stratégiu AI, ktorá im pomôže zlepšiť kvalitu ich profesionálneho života

Pracovníci žiadajú stratégiu AI, ktorá im pomôže zlepšiť kvalitu ich profesionálneho života

Nová generácia zariadení je pripravená na transformáciu pracoviska. Pre mnohých zamestnancov je budúcnosť jasná. V skutočnosti u väčšiny prevláda optimizmus, že technológie zlepšia prácu. No požadujú viac aj od svojich zamestnávateľov. Väčšina zamestnancov od svojich zamestnávateľov očakáva, že budú investovať do digitálnych nástrojov potrebných na zvyšovanie kvalifikácie a splnenie požiadaviek pracoviska budúcnosti.

Umožnenie zamestnancom zapojiť sa do strategickejších a kreatívnejších úloh je pozitívnou správou aj pre zamestnávateľov. Takmer tri štvrtiny (72 %) zamestnancov tvrdí, že chcú vo väčšej miere prispieť k výkonnosti a úspechu organizácie.

No existuje tu rozpor. Ak keď mnohí zamestnanci chápu výhody technológií, len 38 % uvádza, že ich zamestnávateľ oboznámil so zavádzaním vlastnej implementačnej stratégie."

Prečítajte si celý článok