Digitálny pracovný priestor
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Bezproblémová spolupráca, nech už vaši ľudia pracujú kdekoľvek

Digitálny pracovný priestor

Kde a ako pracujeme sa mení; hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Tieto nové postupy v kombinácii s novými a neustále sa vyvíjajúcimi technológiami si vyžadujú, aby sme sa ešte viac sústredili na to, akým spôsobom komunikujeme a spolupracujeme. 
 
Potrebujete odbornosť a víziu
Využívame holistický prístup k navrhovaniu, integrácii a podpore vašich digitálnych pracovných priestorov, ktoré podporia motivovanosť zamestnancov a pomôžu vám dosiahnuť novú úroveň výkonu. Disponujeme veľkým portfóliom riešení a ekosystémom partnerstiev v oblasti riadenia tlače, komunikácie a pracovného priestoru, takže máme aj odbornosť aj dosah potrebné na pozdvihnutie vášho digitálneho pracovného priestoru na novú úroveň. Máme víziu, vďaka ktorej vám dokážeme pomôcť vytvoriť a prispôsobiť váš budúci pracovný priestor, či už patríte medzi malé, stredné alebo veľké spoločnosti.
image

55 % zamestnancov je vysoko výkonných, ak si môžu flexibilne vybrať, kde, kedy a s kým budú pracovať.

Bohaté znalosti spoločnosti Ricoh v oblasti digitálneho pracovného priestoru sú zárukou, že spolupráca bude prebiehať hladko a váš tím bude mať všetko potrebné na špičkový výkon.
 
Podstata hybridnej práce spočíva v zaistení bezproblémového využívania digitálnych technológií pre vašich zamestnancov, nech už sú kdekoľvek.
 
To najlepšie z oboch svetov
Budovanie mosta k hybridnej pracovnej sile znamená zachovať si to najlepšie z fyzického pracoviska a skĺbiť to s tým najlepším z práce na diaľku a online. Ako však nájsť správny pomer medzi tým, čo chcú zamestnanci (flexibilita, motivácia, mobilita), a tým, čo musí zabezpečiť sektor IT (zabezpečenie, súlad, štandardizované procesy)?
 
Poďme spoločne vytvoriť váš digitálny pracovný priestor
Vašim tímom umožňíme podávať najlepšie výkony a vytvoríme podmienky na realizáciu potenciálu každého človeka. Na začiatku nášho úsilia sa dôkladne oboznamujeme s vašimi zamestnancami, vašimi aktuálnymi technológiami a cieľmi, ktoré potrebujete dosiahnuť vo vašich budúcich digitálnych pracovných priestoroch. Spoločne s vašimi tímami navrhujeme, konfigurujeme, zavádzame a podporujeme vaše digitálne pracovné priestory kdekoľvek na svete – a zároveň ponúkame škálovateľnosť v závislosti od rastu vášho podniku.

V čom vynikáme

Služby správy tlače

areo

Definovanie novej éry tlače

Umožnite svojim ľuďom efektívnejšie vytvárať, ukladať, tlačiť a využívať informácie optimalizáciou procesov a technológií naprieč vaším informačným ekosystémom. Znížite zaťaženie interných zdrojov a dosiahnete prevádzkové úspory.
Ďalšie informácie

Služby komunikácie a spolupráce

areo

Umožnite vášmu tímu lepšie pracovať

Spojte sa a spolupracujte bez námahy naprieč tímami, pracovnými priestormi a geografickými lokalitami pomocou najlepších hlasových, video a interaktívnych zobrazovacích technológií vo svojej triede. Vytvárajte lepšie pracovné podmienky a zároveň zvýšite motiváciu zamestnancov a zákazníkov.
Ďalšie informácie

Správa služieb pracoviska

areo

Zvýšte produktivitu vďaka bezproblémovej používateľskej skúsenosti

Využite plný potenciál svojich zamestnancov kedykoľvek a kdekoľvek. Naše odborné služby podpory udržiavajú a vylepšujú vaše prevádzkové funkcie – a zaisťujú, že váš tím má všetko potrebné na podávanie vynikajúcich výkonov v akomkoľvek rozsahu.
Ďalšie informácie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Obchodné služby Ricoh

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
business services

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Manažment obchodných procesov

Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Poskytujeme plán a cloudové riešenia, ktoré vám pomôžu modernizovať IT infraštruktúru, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné operácie.

Ďalšie informácie