Cloudova infrastruktura
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Všetky riešenia cloud computingu a cloud hostingu, ktoré potrebujete

Služby cloudu a infraštruktúry

Spoločnosti po celom svete urýchľujú digitálnu transformáciu a rýchlo si osvojujú nové stratégie. Katalyzátorom tejto zmeny je cloud. Umožňuje zvyšovať agilnosť, produktivitu a zabezpečenie, takže spoločnosti teraz môžu mieriť vyššie a dosiahnuť ďalej vďaka dobre spravovanej cloudovej infraštruktúre.
 
Správne riešenia, správny plán a správny tím
Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje viac než len technológiu. Potrebujete správny plán a tím, aby ste to dosiahli. Ak máte k dispozícii správne cloudové riešenia a odborné znalosti na ich správu, môžete zmodernizovať a skonsolidovať vašu infraštruktúru IT. Zároveň môžete transformovať podnikové operácie, aby sa stali agilnejšími, nákladovo efektívnejšími a bezpečnejšími, a zároveň realizovať inovácie na systémy nasledujúcej generácie. 
image

Dve tretiny firiem tvrdia, že ich iniciatívy v oblasti cloudu nepriniesli očakávané výsledky.

Služby cloudu a infraštruktúry od spoločnosti Ricoh vám prinášajú spoľahlivé a jasne definované riešenie na podporu agilnosti a inovácií spoločnosti.
 
Cloud posilňuje odolnosť v kľúčových obchodných oblastiach, zlepšuje spoluprácu online a zvyšuje angažovanosť zákazníkov vo virtuálnom svete. Mnohé firmy si na vlastnej koži overili, akú dôležitú úlohu zohráva cloud v rámci digitalizácie firemnej agendy. Subjekty, ktoré zvolili prístup „cloud-first“, dokážu rýchlejšie inovovať, vytvárať nové toky príjmov a konkrétnejšie reagovať na potreby zákazníkov.
 
V spolupráci s vami určíme vhodný prístup
Či už ste sa rozhodli pre prístup "cloud-first", alebo sa spoliehate na kapacity dostupné na pracovisku, úzko spolupracujeme s vašim tímom, aby sme pochopili vašu obchodnú a IT stratégiu, existujúcu infraštruktúru a prevádzkové ciele. 
 
Rozšírte celú vašu infraštruktúru IT
Môžeme implementovať, spravovať a rozširovať celú vašu infraštruktúru IT s cieľom zaistiť globálne využitie s lokálnym pokrytím. Zároveň budete mať prístup k rozsiahlym technickým odborným znalostiam bez nutnosti najímať ďalšie interné zdroje, takže bude zaistené kompletné pokrytie vašich potrieb v súčasnosti aj budúcnosti. 

V čom vynikáme

Služby infraštruktúry cloudu

areo

Zjednodušujte. Automatizujte. Optimalizujte.

Máme rozsiahle odborné znalosti týkajúce sa súkromných, verejných a hybridných cloudových prostredí. Vďaka našej kombinácii riešení multicloudových a hybridných cloudových služieb vám môžeme pomôcť zvýšiť pružnosť, škálovateľnosť a flexibilitu spoločnosti, zvýšiť produktivitu a zaistiť ochranu vašich údajov. Všetky riešenia cloudových výpočtových služieb a hosťovania v cloude, ktoré potrebujete na úspešné zvládnutie digitálnej transformácie a udržanie konkurencieschopnosti.
Ďalšie informácie

Riešenia a služby infraštruktúry IT

areo

Prispôsobiteľná starostlivosť o vašu kritickú infraštruktúru IT

Ponúkame komplexnú infraštruktúru vrátane hardvéru, softvéru, správy služieb a poradenstva, pričom zároveň pomáhame navrhnúť a implementovať flexibilnú, škálovateľnú a robustnú infraštruktúru IT. Naše riešenia a služby infraštruktúry IT zaisťujú efektívnu, bezpečnú a spoľahlivú správu vašich systémov IT kritických z hľadiska predmetu podnikania, takže vám pomáhajú naplno využiť váš potenciál.
Ďalšie informácie

Sieťové riešenia a služby

areo

Pripojenie, ktoré pokrýva vaše potreby dnes aj v budúcnosti

Mať k dispozícii škálovateľnú, odolnú a zabezpečenú sieť ako základ infraštruktúry IT je dnes dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Navrhujeme, nasadzujeme, monitorujeme a optimalizujeme vaše možnosti pripojenia, aby ste sa mohli spoľahnúť na bezproblémové pripojenie v rámci vašej siete. Takýmto spôsobom môžete zachovať kontinuitu podnikania a zaistiť optimálnu skúsenosť pre vašich zamestnancov a zákazníkov za každých okolností.
Ďalšie informácie

Kontinuita podnikania a obnova dát

areo

Nedovoľte, aby čokoľvek narušilo kontinuitu kľúčových procesov

Prechod na prácu na diaľku a decentralizovanú spoluprácu znamená, že je nevyhnutné zaistiť nepretržitú prevádzku a zabezpečenie údajov. Okamžite disponibilná a profesionálna správa infraštruktúry pomáha znížiť investičné a prevádzkové náklady spojené s nevyužitými zdrojmi, pričom sa zároveň minimalizujú prerušenia kritických procesov. Pomáhame vám maximalizovať dobu prevádzky a dostupnosť, aby ste dokázali obnoviť podnikanie v prípade výskytu núdzovej situácie.
Ďalšie informácie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás