Kyberneticka bezpecnost
kyberbezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Detegujte, predvídajte a eliminujte kybernetické hrozby 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Kybernetická bezpečnosť

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet zohrávajú úlohu transformačného prvku v rámci budovania lepších a produktívnejších pracovných prostredí. Zároveň však vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Čoraz viac používateľov využíva mobilné zariadenia a potenciálne zraniteľné siete IT v hybridných konfiguráciách, takže potrebujete komplexnú stratégiu kybernetickej bezpečnosti, ktorá je plne integrovaná do prevádzkového procesu vášho podnikania.
 
Zabudujte do vašich systémov IT odolnosť
Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi. Naše špičkové odborné znalosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti vám môžu pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast. 
image

47 % spoločností, ktoré v súčasnosti využívajú technológiu digitálneho pracoviska, tvrdí, že ich hlavná výzva spočíva v ochrane podnikania pred čoraz väčšími bezpečnostnými rizikami.

Naše riešenia kybernetickej bezpečnosti zaistia ochranu vašich údajov, vašej spoločnosti aj vašich zamestnancov – bez ohľadu na to, kde a ako pracujú.    
 
Väčšina spoločností vie, že musia zavádzať nové technológie a priebežne ich aktualizovať, ak chcú zostať konkurencieschopnými. Preteky v zavádzaní distribuovanejších digitálnych kontaktných bodov však zároveň predstavujú početné príležitosti pre zločincov v kybernetickom priestore a dajú sa zneužiť, ak nie sú vhodne spravované.
 
Vytvorte kultúru zabezpečenia, ktorá vychádza zo samotného návrhu
Kybernetická bezpečnosť je často druhoradou záležitosťou – je to niečo, čomu sa venuje pozornosť iba v rámci odškrtávania položiek z kontrolného zoznamu, namiesto snahy o jej integráciu do každej technologicky podmienenej obchodnej aktivity. Keď však nedostatok odolnosti v rámci dnešného zabezpečenia môže viesť ku vzniku zraniteľného miesta v budúcnosti, reaktívny prístup ku kybernetickej bezpečnosti nepostačuje.
 
Prieskum ukazuje, že úniky dát stoja firmy v priemere 4,24 miliónov amerických dolárov (3,70 mil. eur). Ak majú spoločnosti bojovať proti hrozbám, musia vytvoriť kultúru zabezpečenia, ktorá vychádza zo samotného návrhu (Security by Design). Na to je potrebný proaktívny, pragmatický a strategický prístup, ktorý posudzuje riziko a zabezpečenie od samotného počiatku akejkoľvek novej iniciatívy.
 
Kybernetická odolnosť pripravená čeliť budúcim výzvam
Ak sa kybernetická bezpečnosť nachádza v epicentre transformácie a inovácie, zaisťuje dôveru v systémy, konštrukčné návrhy a údaje, takže vám umožňuje ísť do väčšieho rizika a stáť na čele transformačných zmien. Nech už sa nachádzate v ktoromkoľvek bode vašej kybernetickej cesty a nech už sú ciele vášho podnikania akékoľvek, máme pre vás špičkové riešenia a služby kybernetickej bezpečnosti, ktoré vám pomôžu vybudovať kybernetickú odolnosť a bez obáv rozširovať pole pôsobnosti. 

V čom vynikáme

Služby kybernetickej bezpečnosti

areo

Zvýšte odolnosť každej súčasti vášho podnikania

Bránime vašu spoločnosť pred bezprostrednými hrozbami na koncových bodoch, ako sú ransomvér, phishing či malvér. Naši experti implementujú a spravujú vašu na mieru prispôsobenú stratégiu zabezpečenia a poskytujú informácie s cieľom pomôcť vám porozumieť zraniteľným miestam a spravovať ich s využitím celého radu služieb kybernetickej bezpečnosti.
Ďalšie informácie

Riešenia kybernetickej bezpečnosti

areo

Znížte riziko a nevystavujte sa škodlivým kybernetickým hrozbám

Na zaistenie bezpečnosti vášho prostredia používame antivírusové riešenia a riešenia zabezpečenia elektronickej pošty, ktoré chránia vaše súbory a hardvér pred škodlivými útokmi, ako aj systémy zabezpečenia overovania, ktoré zabraňujú úniku citlivých informácií mimo váš tím. Poskytujeme kompletný rad riešení na posilnenie vašej kybernetickej odolnosti.
Ďalšie informácie

Správa služieb kybernetickej bezpečnosti

areo

Nákladovo efektívny, škálovateľný prístup ku kybernetickej bezpečnosti špičkovej úrovne

Naši skúsení konzultanti posúdia vašu firmu a pomôžu vám identifikovať potenciálne riziká, zmierniť prípadné bezprostredné negatívne vplyvy a predchádzať ďalším útokom. Naše služby poskytujú komplexnú ochranu naprieč vašou firmou, vďaka čomu sa môžete pokojne sústrediť na kľúčové činnosti vášho podnikania.
Ďalšie informácie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás