Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Hodnoty, vízie a poslanie

V spoločnosti Ricoh sa snažíme vždy počúvať našich zákazníkov a poskytovať inovatívne produkty a služby, ktoré budú v súlade s cieľmi vášho podnikania. Usilujeme sa pridať hodnotu vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa zmenám podnikateľskej klímy.

Filozofia nášho riadenia

Naše základné princípy – miluj svojho blížneho; miluj svoju krajinu; miluj svoju prácu – sformuloval v roku 1946 náš zakladateľ Kiyoshi Ichimura. Tvoria základné kamene toho, ako prevádzkujeme naše podnikanie a podporujú nás pri neustálom zlepšovaní a prispievaní k blahu zainteresovaných osôb – vrátane našich rodín, zákazníkov a spoločnosti ako takej.

Keďže sa stále držíme našej filozofie riadenia, zostávame verní sociálnej a environmentálnej udržateľnosti a zodpovednosti za budúce generácie.

Ricoh Way

RICOH Way je naša globálna firemná filozofia, ktorá vytvára rámec a identitu spoločnosti. Keďže svet sa globalizuje stále rýchlejším tempom, existencia pochopiteľného a stáleho systému hodnôt v rámci spoločnosti poskytuje jasné pravidlá, ktoré podporujú rozhodovanie a riešia komplexné problémy a výzvy, ktorým čelia naši zákazníci.

Prístup zameraný na zákazníka

Keďže sú naši zamestnanci súčasťou globálnej spoločnosti, majú za úlohu starať sa o ľudí, priemysel, spoločnosť a planétu. Venujeme nášho víťazného ducha, inovačné schopnosti a tímovú prácu tomu, aby sme vylepšili prístup zameraný na zákazníka, pričom vždy plníme najvyššie štandardy etiky a čestnosti.

V našej kultúre je hlboko zakorenené vždy dávať zákazníka na prvé miesto a prinášať výnimočné zákaznícke skúsenosti vo všetkých oblastiach nášho podnikania.

Oslava výnimočnosti

Snažíme sa prinášať služby a produkty, ktoré zlepšia kvalitu života našich zákazníkov. Tiež sa zameriavame na plnenie našej zodpovednosti vytvárať udržateľnú spoločnosť a pokračovať v poskytovaní inovatívnych riešení, ktoré prinášajú hodnotu a inšpiráciu pre našich zákazníkov každý jeden deň. 

Chválime a odmeňujeme svojich zamestnancov za ich príkladnú službu a inováciu v rámci ocenenia RICOH Way Award, ktoré uznáva a chváli tých, ktorých činnosť je príkladom RICOH Way na lokálnej či globálnej úrovni.

Záväzok pre planétu

Záväzok udržateľnosti je súčasťou nášho dedičstva a dotýka sa každej časti našej spoločnosti, od výroby po distribúciu, od obchodných miest po recykláciu. Environmentálne povedomie je základom všetkého, čo robíme.