Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Naša spoločnosť

Naplnenie prostredníctvom práce

Našou ambíciou je naplno využiť potenciál technológií s cieľom zvýšiť produktivitu, podporiť kreativitu a pomôcť ľuďom dosiahnuť pocit naplnenia – a zároveň podporovať inovácie v rámci našej spoločnosti, ako aj vo firmách a spoločnostiach našich zákazníkov.

Snažíme sa dať jednotlivcom nástroje potrebné na to, aby pracovali inteligentnejšie, nech už sú kdekoľvek, a aby namiesto vykonávania opakujúcich sa úloh mohli venovať čas uspokojujúcej práci, ktorá má zmysel. Chceme sa zamerať na ľudský aspekt toho, akým spôsobom využívame a vyvíjame technológie, aby sme podporili kreativitu v záujme vyššieho dobra a väčšieho pocitu naplnenia pre všetkých. Takto zabezpečíme naplnenie pri práci.

Obchodné riešenia od spoločnosti Ricoh

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh kráčame na čele vývoja a disponujeme rozsiahlym portfóliom špičkových hardvérových a softvérových produktov, sofistikovaných komplexných riešení a odbornej podpory s cieľom pomôcť zvýšiť flexibilitu, produktivitu a ziskovosť vašej spoločnosti. Nech už ste kdekoľvek na svete a v ktoromkoľvek bode vašej digitálnej cesty, môžeme vám pomôcť reagovať na meniace sa nároky moderného pracoviska a dosiahnuť vaše podnikateľské ciele.

Pozrite si video a zistíte, ako vám môže Ricoh pomôcť
na vašej ceste do plne digitálneho pracovného priestoru


Naša história v oblasti inovácií

Inovácie sú základom nášho podnikania od nášho založenia v roku 1936. Vďaka veľmi pevným základom v oblasti výskumu a vývoja sa nám ako prvej spoločnosti podarilo dosiahnuť prevratné úspechy v odvetví počnúc prvým vysokorýchlostným kancelárskym faxom na svete, končiac 3D tlačiarňami a sieťovým zariadením pripojením v cloude. Neprestajne inovujeme, a to nielen naše technológie a produkty, ale aj systémy na strane firiem, čím pomáhame firmám prechádzať z tradičných pracovných postupov s využitím papierových dokumentov na zoštíhlenú digitálnu prevádzku.


Pracujeme v prospech udržateľnej budúcnosti

Náš prístup k udržateľnosti spočíva v snahe o dosiahnutie rovnováhy medzi ľuďmi (spoločnosť), planétou (prostredie) a prosperitou (hospodárstvo). Aby sa nám podarilo dosiahnuť merateľné výsledky, do našej celkovej podnikateľskej stratégie sme zapracovali celý rad ekologických a spoločenských cieľov aj cieľov v oblasti riadenia (ESG) a venujeme pozornosť siedmim prioritným oblastiam vrátane uhlíkovo neutrálnej spoločnosti, obehového hospodárstva, otvorenej inovácie a diverzity a inklúzie. Zároveň urýchľujeme naše iniciatívy, ktoré sa týkajú úspory energií a využívania energií z obnoviteľných zdrojov, ako aj poskytovania digitálnych služieb pre nové spôsoby práce.
ESG goals

.


Naša história

Zoznámte sa s nedávnou minulosťou našej spoločnosti a zistite, ako pokračujeme pri zlepšovaní schopností v rámci organického rastu a partnerstiev.

Naša história

Naše kancelárie

Naše kancelárie

V centrále máme showroom, kde predstavujeme najnovšie produkty z radu Ricoh. Kontaktujte nás a naplánujte si návštevu.