Správa služieb tlače

Optimalizujte svoju tlač

Správa služieb tlače

Vzhľadom na hotovú záplavu dodávateľov tlače, servisných zmlúv a zásob materiálov si efektívna správa firemnej tlačovej infraštruktúry vyžaduje nespočetné zdroje a odbornosť. Stojí to čas, peniaze a často to vedie k frustrácii zamestnancov a strate produktivity.    
 
Digitalizácia podľa vašich predstáv
Vašu tlačovú infraštruktúru pre vás môžeme spravovať my. Náš manažment tlačových služieby umožňuje vašim zamestnancom vytvárať, ukladať a používať informácie efektívnejšie. Automatizáciou procesov a optimalizáciou technológií naprieč vaším informačným ekosystémom môžete znížiť náklady a plytvanie.
 
Naše na mieru šité služby sú k dispozícii po celom svete a zahŕňajú poradenstvo, návrh služieb, transformáciu a riadenie. Náš prístup k digitalizácii, s výraznou orientáciou na zákazníka, nám vždy umožňuje dodať technológie, ktoré najlepšie spĺňajú vaše potreby. 

Riešenia a služby

Kancelárska tlač

areo

Vyťažte maximum z investície do tlače

Vyberte si zo širokej ponuky našich špičkových tlačiarenských systémov a získajte softvér a služby potrebné na optimalizáciu vášho tlačového ekosystému. K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami – a celý rad možností konfigurácie – takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
 
Zlepšite svoju tlačovú infraštruktúru
Môžeme spravovať tlač, zariadenia a pracovné postupy vo firme, takže sa váš personál môže sústrediť na samotnú náplň práce. So zlepšenou tlačovou infraštruktúrou a odolnosťou obchodných procesov môžete ušetriť čas a peniaze, ako aj zvýšiť produktivitu zamestnancov vďaka jednoduchému používaniu.  
Zoznámte sa s našimi produktami pre kanceláriu

Cloudová tlač

areo

Konzistentnosť, kontrola, flexibilita

Dosiahnite väčšiu škálovateľnosť a flexibilitu vďaka cloudovej tlači. Vaši IT zamestnanci strávia menej času správou a údržbou tlačového ekosystému, vďaka čomu sa budú môcť sústrediť na dôležité obchodné úlohy.
 
Softvér s neustálou podporou a aktualizácie zabezpečenia
Poskytujeme inteligentné digitálne riešenia s cieľom udržať prácu na diaľku, zrýchliť automatizáciu procesov a vyvinúť odolnú cloudovú infraštruktúru. Ak si vyberiete našu plne spravovanú službu na báze predplatného, získate pravidelné aktualizácie softvéru, kontrolu nad výdavkami, konzistentný používateľský komfort, zabezpečenie dokumentov aj tlače a mnoho ďalšieho.
Kontaktujte nás

Reprocentrum

areo

Zlepšite efektivitu pracovného toku dokumentov a tlače

Pretvorte svoje reprocentrum na hlavný tlačový a komunikačný uzol, ktorý pomáha zvyšovať prevádzkovú efektivitu, budovať nové obchodné služby a zlepšovať komunikáciu so zákazníkmi. Optimalizácia pracovných postupov súvisiacich s dokumentmi a tlačou vám pomôže získať spoľahlivý prehľad o nákladoch na tlač aj mimo kancelárie a znížiť náklady.
 
Naši technickí špecialisti v spolupráci s vami nájdu najlepšie riešenie
V úzkej spolupráci s vami zavedieme najlepší hardvér a softvér pre vaše prostredie a pomôžeme s implementáciou riešení pracovných postupov, ktoré znižujú prácnosť procesov, riešia problém nedostatočných kapacít a porúch kritických z hľadiska obchodných činností.
 
Naši technickí špecialisti vám môžu pomôcť s dodaním a financovaním správnych riešení pre reprocentrum od externých dodávateľov s cieľom maximalizovať vašu investíciu a vytvoriť nové príležitosti na zvýšenie zabezpečenia, súladu, udržateľnosti a výnosov.
  • Znížte nekontrolovaný outsourcing tlače a jeho skryté náklady
  • Zautomatizujte procesy a pracovné toky dokumentov
  • Prepojte pracovné postupy tlače a dokumentov na podporu hybridnej práce
  • Zredukujte plytvanie tlačou a objem uložených dokumentov
  • Rozšírujte služby a možnosti príjmov mimo spoločnosti 
Kontaktujte nás

Tlač na vyžiadanie

areo

Tlač v požadovanom čase na zvýšenie rýchlosti a efektivity

Zvýšená agilnosť a flexibilita vďaka tlači na vyžiadanie. So správnymi riešeniami tlače a pracovných postupov môžete reagovať na kritické obchodné procesy a zaistiť kvalitu, rýchlosť a flexibilitu, ako aj znížiť závislosť od externých poskytovateľov a riziko s tým spojené.
 
Majte pod kontrolou náklady, zredukujte odpad a zlepšite bezpečnosť 
Kombinujeme správne riešenia tlače a workflow, aby sme zefektívnili vaše výrobné, komunikačné a dokumentové procesy. Naše riešenia tlače na vyžiadanie umožňujú poľahky prispôsobovať dokumenty, vďaka čomu dokážu všetci používatelia vytvárať profesionálne tlačené materiály. Centralizovaná možnosť tlače na vyžiadanie vám umožní kontrolovať tlačové náklady, zredukovať odpad a zlepšiť bezpečnosť tým, že nedochádza k odosielaniu citlivých údajov mimo spoločnosť.
Zistite viac o tlači na vyžiadanie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Obchodné služby Ricoh

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
Obchodná služba

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Manažment obchodných procesov

Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Poskytujeme plán a cloudové riešenia, ktoré vám pomôžu modernizovať IT infraštruktúru, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné operácie.

Ďalšie informácie

Digitálny pracovný priestor

Navrhneme, nakonfigurujeme a uvedieme do života vaše digitálne pracovné priestory, aby vaše tímy mohli efektívne spolupracovať a získať viac zo svojho pracovného dňa, nech už pracujú kdekoľvek.

Ďalšie informácie