14.12.2023

Ricoh na veľtrhu drupa 2024 predstaví najnovšie inovácie a technológie s pôsobivými zážitkami

Londýn, 14. decembra 2023 - Spoločnosť Ricoh Europe oznamuje, že na veľtrhu drupa 2024 v hale 8a na veľtrhu Messe Düsseldorf v Nemecku, ktorý sa bude konať od 28. mája do 7. júna, ponúkne pôsobivé zážitkové expozície. Expozícia založená na HENKAKU, japonskom termíne pre transformačné inovácie, umožní návštevníkom vizualizovať nové spôsoby, ako môžu riešenia Ricoh pomôcť rozšíriť ich podnikanie a znížiť celkové obstarávacie náklady prostredníctvom vyššej automatizácie a efektívnosti.

Ricoh na veľtrhu drupa 2024 predstaví najnovšie inovácie a technológie s pôsobivými zážitkami
Systémy, formujúce priemysel, budú na veľtrhu drupa 2024 prezentované v impozantnom stánku spoločnosti Ricoh

Systémy vytvárajúce širokú škálu vysokokvalitných živých a všestranných aplikácií naživo na stánku budú zahŕňať novinky:

 • RICOH Pro™ Z75 B2 hárkové digitálne atramentové zariadenie
  Drak pristál a prvá hárková atramentová tlačová platforma B2 s automatickým duplexom využívajúca atrament na vodnej báze urýchľuje prechod z ofsetu na digitál s vyššou kvalitou tlače, rýchlejším spracovaním a menšími nárokmi na personál. 
 • RICOH Pro™ VC80000 digitálne farebné vysokorýchlostné atramentové rotačné zariadenie
  Tento najnovší prírastok do technologicky bohatého portfólia spoločnosti Ricoh umožňuje komerčným tlačiarňam, tlačiarňam kníh a redakčným tlačiarňam využívať efektívnu prevádzku a flexibilitu aplikácií vďaka zdokonalenej automatizovanej výrobe, uzavretej kontrole kvality a pokročilej integrácii výrobných priestorov. 
 • RICOH Pro™ C9500 digitálne farebné hárkové zariadenie
  Táto nová generácia tlačového zariadenia s rýchlosťou 135 strán za minútu, známa ako Jaguar, bude predstavená na veľtrhu drupa. Umožňuje komerčným tlačiarňam rozšíriť zdroje príjmov a zvýšiť prevádzkovú efektívnosť vďaka automatizácii, ktorá šetrí náklady na prácu.  
 • RICOH Pro™ C7500 digitálne farebné hárkové zariadenie
  Komerčné tlačiarne môžu zvýšiť svoje kreatívne a všestranné produkčné možnosti dosiahnutím bohatších a presnejších farieb s týmto päťfarebným digitálnym hárkovým tlačovým zariadením novej generácie.  Najnovší Jaguar zo všetkých.

Návštevníci sa budú môcť na vlastné oči presvedčiť, ako môžu softvérové riešenia značky Ricoh uvoľniť silu informácií a transformácie tým, že zaistia prehľad založený na údajoch, zvýšia produktivitu celej prevádzky a podporia príležitosti na rast príjmov. Niektoré z predvádzaných riešení budú nové RICOH TotalFlow™ Producer, riešenie SaaS, ktoré automatizuje odosielanie a konsolidáciu prichádzajúcich úloh z viacerých zdrojov do webového informačného panela na zabezpečenie prehľadu o produkcii v rámci celej prevádzky; ocenený, priekopnícky RICOH Auto Color Adjuster, ktorý poskytuje presnú správu farieb a možnosť ich zladenia bez potreby špecialistu na farby; RICOHProcessDirector™, popredné automatizované riešenie na správu pracovných postupov od začiatku do konca, ktoré zabezpečuje integritu na úrovni kusov; a FusionPro® , ktoré spracúva všetku personalizovanú komunikáciu, ako aj RICOH Supervisor™, ktorý zhromažďuje a interpretuje prevádzkové údaje pochádzajúce z pripojených výrobných tlačových zariadení a softvéru a jeho BI (Business Intelligence) engine vytvára webové zobrazenia na ovládacom paneli na optimalizáciu využitia zariadení a priepustnosti.

"Spoločnosť Ricoh sa chystá ukázať, ako vďaka našej širokej škále technológií, ktoré definujú trh, môžeme spolupracovať so špecialistami na tlačovú produkciu a umožniť im rozšíriť svoju ponuku a podporiť rast," hovorí Koji Miyao, prezident obchodnej jednotky Ricoh Graphic Communications (RGC), Ricoh Company, Ltd. 

"Naše vlajkové lode - vysokorýchlostné atramentové a hárkové tonerové zariadenia - budú prezentovať svoje všestranné a flexibilné možnosti aplikačnej výroby spolu s očakávaným Ricoh Pro Z75 - prvým atramentovým hárkovým tlačovým zariadením B2 na vodnej báze na svete - a úplne novým Ricoh Pro VC80000. Naše rýchlo rastúce portfólio predstaví celý rad aplikácií generujúcich zisk, ktoré sú podporované našou vlastnou vyvinutou technológiou tlačových hláv. Naše inteligentné softvérové riešenia nezávislé od dodávateľa poskytnú návštevníkom možnosti, ako zabezpečiť efektívne a zdroje šetriace operácie vo vlastnom výrobnom prostredí. Tieto technológie pomôžu poskytovateľom PSP rozvinúť ducha spoločných inovácií už dnes. Co-innovation je spoločná cesta vytvárania hodnôt so spoločnosťou Ricoh ako partnerom, ktorý zabezpečí budúcnosť ich podnikania." 

Viac informácií nájdete na https://www.ricoh-europe.com/news-events/events/drupa-2024/.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh je popredným poskytovateľom integrovaných digitálnych služieb a riešení pre tlač a spracovanie obrazu, ktoré sú navrhnuté na podporu digitálnej transformácie pracovísk, pracovných priestorov a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Ricoh so sídlom v Tokiu pôsobí celosvetovo a oslovuje zákazníkov v približne 200 krajinách a regiónoch, pričom sa opiera o odborné vedomosti, technológie a organizačné schopnosti, ktoré sa rozvíjali počas 85-ročnej histórie spoločnosti. Vo finančnom roku, ktorý sa skončil v marci 2023, dosiahla skupina Ricoh celosvetový obrat 2 134 miliárd jenov (približne 16,0 miliárd USD).

Poslaním a víziou spoločnosti Ricoh je umožniť jednotlivcom nájsť naplnenie prostredníctvom práce tým, že pochopíme a zmeníme spôsob, akým ľudia pracujú, aby sme mohli uvoľniť ich potenciál a kreativitu a realizovať udržateľnú budúcnosť

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ricoh.sk. 

© 2023 RICOH COMPANY, LTD.Všetky práva vyhradené. Všetky uvedené názvy produktov sú ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá:
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk
Mobile: +421 948 461 159
www.facebook.com/RicohSlovakia/ 
https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/
https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/
www.ricoh.sk