Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Značka

Najväčšou devízou spoločnosti, krajiny a samotného sveta je predstavivosť ľudí. Vďaka kreativite a spolupráci môžu ľudia zlepšiť spôsob, akým komunity žijú a spolupracujú.

Od samotného začiatku bol Ricoh povzbudzovaný vierou v silu kreatívnych myšlienok. Náš zakladateľ, Kiyoshi Ichimura, vychoval jedinečnú skupinu mysliteľov, ktorí odmietali byť obmedzovaní tradíciami. Predvídali svet, kde bude možné presne kopírovať informácie a šíriť ich stlačením jedného tlačidla – svet, kde budú dôležité obchodné znalosti dostupné na každom mieste a v každom čase. 

Ricoh pretvoril túto víziu na realitu vďaka silnej kombinácii technológií, strojov a kvality spracovania. Naše tlačiarne, kopírky a faxy razili cestu ére automatizácie kancelárskych prác a urobili prevrat v obchodných činnostiach. V poslednej dobe služby spracovania dokumentov potvrdili našu reputáciu globálneho experta na dokumenty.

Spolupráca so zákazníkmi

V súčasnosti sme skutočne medzinárodnou spoločnosťou. S našimi zákazníkmi vytvárame skutočné partnerstvá vďaka výnimočným štandardom služieb. Pomocou našich technických schopností a IT vedomostí dokáže váš tím znížiť náklady, zabrániť plytvaniu a zefektívniť procesy tak, aby ste poskytovali zákazníkom konkrétne výhody. Čo je najdôležitejšie, tým, že dovolíme zamestnancom voľne myslieť a sprístupníme inštitucionálne vedomosti, podporujeme transformáciu podnikania, ktorá je hlboká a trváca. 

V oblasti EMEA máme kompletné prevádzky na 25 trhoch a silné nepriame činnosti vo všetkých ostatných oblastiach, čo znamená, že sme schopní efektívne nasadiť odborníkov na pomoc pri rozvoji vášho podnikania v zmysle väčšej flexibility a kontroly.

Pozeráme sa vždy do budúcnosti

Ricoh vždy myslí dopredu. Navrhujeme naše produkty a služby tak, aby boli šité na mieru osobitným priemyselným odvetviam, rozvíjajúcim sa trhom a veľkým či malým podnikom. Vytvárame riešenia, ktoré transformujú existujúce systémy a procesy na výhody oproti konkurencii zodpovedajúcu lokálnym potrebám a prinášajú čerstvý vietor do zavedených foriem zdieľania znalostí. 

Pomocou cloudu, diaľkového monitorovania a iných inovácií sú informácie mobilnejšie a osobnejšie. Náš spotrebný tovar zlepšuje spôsob, akým sa ľudia a svet okolo nich navzájom ovplyvňujú, či už prostredníctvom oceneného radu digitálnych fotoaparátov alebo online službe úložiska dát.

Riadenie udržateľnosti pre našu budúcnosť

Ricoh vníma prepojenie podnikania, spoločnosti a planéty. Snažíme sa byť spoločnosťou, pre ktorú budú ľudia hrdí pracovať a podporovať zodpovedný rast vždy, keď je to možné. Vďaka nášmu záväzku poskytovať pokrokové podnikateľské stratégie propagujeme rozvoj, ktorý je prospešný a udržateľný na zákazníckych pracoviskách ako aj pre naše vlastné činnosti. 

Každý deň po celom svete Ricoh pomáha ovládať silu spoločných predstáv s cieľom užívať si kvalitu života, ktorá je produktívnejšia, udržateľnejšia a viac naplňujúca kvalitu života.