07.12.2023

Ricoh je tretí najväčší v zozname AV integrátorov

Americká publikácia Systems Contractor News (SCN) označila spoločnosť Ricoh za tretieho najväčšieho integrátora audiovizuálnej techniky (AV). 

Zoznam SCN Top 50 systémových integrátorov poskytuje každoročne prehľad o odvetví a predstavuje niektoré z najlepších spoločností, ktoré dodávajú riešenia pre rôzne vertikálne a celosvetové trhy. Spoločnosť Ricoh je v zozname uvedená spoločne so svojou nedávnou akvizíciou, spoločnosťou Cenero a poradie je založené na tržbách z predchádzajúceho roka a predpokladaných tržbách z inštalácií komerčných AV systémov v aktuálnom roku.

Ricoh named third largest in global AV integrator listpotential

Rast služieb spoločnosti Ricoh v oblasti komunikácie a spolupráce je súčasťou jej pokračujúcich investícií do rozširovania portfólia služieb a riešení v oblasti digitálneho pracovného priestoru vrátane služieb správy pracovísk a integrovanej správy pracovísk, ktoré pomáhajú uspokojovať vyvíjajúce sa potreby zákazníkov v oblasti fyzických a digitálnych pracovísk.  

Organický rast spoločnosti Ricoh bol podporený spoluprácou s nadobudnutými spoločnosťam Cenero (US), Datavision (EMEA), Pure AV (EMEA), AVC (EMEA) and Videocorp (LatAm), aby zákazníkom poskytla najmodernejšie AV technológie a služby AV integrácie, ktoré zlepšujú spoluprácu, komunikáciu a celkovú efektivitu. 

Edward Hamilton, viceprezident pre komunikačné služby spoločnosti Ricoh Europe, povedal: "Preto navrhujeme a implementujeme globálne škálovateľné riešenia, ktoré podporujú bezproblémovú spoluprácu a umožňujú rýchlejšie rozhodovanie."

"Nemohol by som byť viac hrdý na to, čo sme dosiahli. Sme odhodlaní investovať do integračných schopností AV, či už prostredníctvom organického rastu nášho podnikania a investícií do vlastných služieb a riešení, alebo posilnením našich schopností prostredníctvom akvizícií. Tento úspech odráža kolektívne odborné znalosti a špičkovú kvalitu, ktoré nás odlišujú v dynamickom a konkurenčnom audiovizuálnom sektore."

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh je popredným poskytovateľom integrovaných digitálnych služieb a riešení pre tlač a spracovanie obrazu, ktoré sú navrhnuté na podporu digitálnej transformácie pracovísk, pracovných priestorov a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Ricoh so sídlom v Tokiu pôsobí celosvetovo a oslovuje zákazníkov v približne 200 krajinách a regiónoch, pričom sa opiera o odborné vedomosti, technológie a organizačné schopnosti, ktoré sa rozvíjali počas 85-ročnej histórie spoločnosti. Vo finančnom roku, ktorý sa skončil v marci 2023, dosiahla skupina Ricoh celosvetový obrat 2 134 miliárd jenov (približne 16,0 miliárd USD).

Poslaním a víziou spoločnosti Ricoh je umožniť jednotlivcom nájsť naplnenie prostredníctvom práce tým, že pochopíme a zmeníme spôsob, akým ľudia pracujú, aby sme mohli uvoľniť ich potenciál a kreativitu a realizovať udržateľnú budúcnosť

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ricoh.sk. 

© 2023 RICOH COMPANY, LTD.Všetky práva vyhradené. Všetky uvedené názvy produktov sú ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá:
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk
Mobile: +421 948 461 159
www.facebook.com/RicohSlovakia/ 
https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/
https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/
www.ricoh.sk