Sietove sluzby a riesenia
networking services

Konektivita, ktorá splní vaše potreby dnes aj zajtra

Sieťové riešenia a služby

Strata dostupnosti siete, výpadky, chabý výkon a nedostatky v oblasti kybernetickej bezpečnosti môžu spôsobiť vážne narušenia a veľmi negatívne ovplyvňovať spoločnosť. Pridajte k tomu prácu na diaľku a neustále sa zvyšujúcu zložitosť sieťových a distribuovaných modelov v dôsledku prechodu na cloud, a výzva naberá ešte väčšie rozmery.
 
Od pripojenia a zberu dát až po správu zariadení
Zavedenie škálovateľnej, odolnej, bezpečnej a vysokovýkonnej siete ako základnej súčasti vašej IT infraštruktúry sa stalo absolútnou nevyhnutnosťou. Na zaistenie optimálneho fungovania aplikácií na podporu obchodných procesov a služieb pre zákazníkov je potrebná kvalitná sieť. Potrebujete mať možnosť odkiaľkoľvek kliknutím tlačidla povoliť všetko, od pripojenia a zberu dát, po správu a analýzu zariadení.
Komplexné portfólio sieťových riešení a služieb: 
 • WAN
 • LAN
 • WLAN
 • VPN
 • SDWAN
 • SDN
 • hybridné pripojenie
 • siete v rámci modelu "edge computing"
Zanalyzujeme vaše konkrétne požiadavky na sieť a bezpečnosť a vytvoríme službu na mieru, ktorá splní všetky vaše požiadavky týkajúce sa pripojenia. Implementácia správneho riešenia vám pomôže zachovať kontinuitu podnikania a zabezpečí, aby vaši zákazníci vždy dosiahli najvyššiu možnú spokojnosť. 

Riešenia a služby

Riešenia pripojenia

areo

Hladká prevádzka

Pri zložitých interných a externých väzbách, ktoré je potrebné riadiť prostredníctvom viacerých platforiem a kanálov, je spoľahlivé sieťové pripojenie kľúčové pre riešenie obchodných výziev a zvyšovanie spokojnosti zákazníkov.     
 
Analyzujeme vaše konkrétne požiadavky na pripojenie a pomáhame vám vybudovať sieťovú infraštruktúru prispôsobenú na mieru – poskytujeme teda riešenia sieťového pripojenia zamerané na zdolávanie vašich výziev. Spájame vaše zariadenia, zabezpečenie, siete, platformy a prevádzku do jedného celku s cieľom vybudovať inteligentnejší IT ekosystém schopný čeliť aj budúcim výzvam, v ktorom všetko hladko funguje – takže máte k dispozícii pripojenie neustále.
Kontaktujte nás

Siete dátového centra

areo

Spoľahnite sa na zabezpečenie a výkon 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Sieťové zariadenia sú zo dňa na deň dômyselnejšie, počet poskytovateľov narastá a potreby súvisiace so vzájomným prepojením sa zvyšujú – siete dátového centra sú čoraz zložitejšie.
 
Na zachovanie výkonu, bezpečnosti a optimalizáciu nákladov potrebujete správne zručnosti a znalosti. Pretože bez nich hrozí, že sa sieť dátového centra stane slabinou vašej IT infraštruktúry. 
 
Monitorovanie a výstrahy v reálnom čase
Naše sieťové služby dátového centra umožňujú vzdialenú správu vašej infraštruktúry. Poskytujeme vám informačné tabule a systémy výstrahy v reálnom čase, ktoré okamžite identifikujú problémy so sieťou na základe včasných signálov, vďaka čomu máte vždy krytý chrbát.
 • Spravuje siete dátového centra 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku
 • Proaktívne monitoruje
 • Predchádza problémom so sieťou
 • Zaisťuje dostupnosť, efektivitu a zabezpečenie systému
Kontaktujte nás

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Obchodné služby Ricoh

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
Obchodná služba

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Manažment obchodných procesov

Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Poskytujeme plán a cloudové riešenia, ktoré vám pomôžu modernizovať IT infraštruktúru, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné operácie.

Ďalšie informácie

Digitálny pracovný priestor

Navrhneme, nakonfigurujeme a uvedieme do života vaše digitálne pracovné priestory, aby vaše tímy mohli efektívne spolupracovať a získať viac zo svojho pracovného dňa, nech už pracujú kdekoľvek.

Ďalšie informácie