Digitálne skusenosti
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Nástroje a odborné znalosti, ktoré vám pomôžu maximalizovať nasadenie.

Digitálne skúsenosti

Zákazníci v súčasnosti očakávajú možnosť digitálnej komunikácie a interakcie s firmami prostredníctvom viacerých kontaktných bodov. Keďže sa znižuje objem osobnej interakcie medzi predávajúcim a kupujúcim, lojalita zákazníkov sa buduje zaistením bezproblémových a konzistentných digitálnych skúseností naprieč rôznymi kanálmi.
 
Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína špičkovou skúsenosťou zamestnancov
Služby dátovej analýzy a služby umelej inteligencie umožňujú zamestnancom poskytovať hyper-personalizované, kontextové skúsenosti rýchlejšie a pohodlnejšie a zároveň výrazne znížiť náklady na poskytovanie služieb zákazníkom.
 
Dosiahnite špičkové nasadenie
Náš mimoriadne skúsený tím vývojárov a expertov na prácu s dátami vám pomáha prekonať očakávania zákazníkov v každom kontaktnom bode. Navrhujeme, vytvárame, zavádzame a servisujeme správne riešenia, vďaka ktorým vaši zamestnanci získajú to čo potrebujú na vytváranie silných a dlhotrvajúcich dojmov.
image

91 % zákazníkov tvrdí, že po pozitívnej skúsenosti je pravdepodobnejšie, že uskutočnia ďalší nákup.

Naše riešenia digitálnych skúseností poskytujú nástroje a poznatky, ktoré potrebujete na zlepšenie výkonnosti firmy a urýchlenie rastu.   Žijeme v čase, keď množstvo firem čelí takzvanej komoditnej pasci. Príliš veľa produktov a služieb je si podobných, takže je ťažké vyniknúť. Skúsenosť zákazníka sa v mnohých ohľadoch stala jediným spôsobom, ktorým to možno zmeniť.
 
Hodnota skúsenosti zákazníka
Meranie návratnosti investície v oblasti skúsenosti zákazníkov však môže byť náročné. Osoby s rozhodovacími právomocami si síce uvedomujú, aké dôležité je mať dobre naladených a spokojných zákazníkov, no často nechcú investovať do skúsenosti zákazníkov bez dôkazu hodnoty takejto investície.
 
Prieskum ukazuje, že zákazníci s pozitívnymi skúsenosťami pravdepodobne minú o 140 % viac ako zákazníci, ktorí uvádzajú negatívne skúsenosti. Zaistením pozitívnych skúseností zákazníkov možno navyše znížiť náklady na obsluhu zákazníkov až o 33 %.
 
Umožnite zamestnancom lepšie obslúžiť zákazníkov
Pozitívna skúsenosť zákazníka nie je vždy podmienená existenciou platformy orientovanej na zákazníka; dosiahnuť ju možno aj prostredníctvom interných digitálnych skúseností, vďaka ktorým majú zamestnanci dáta na dosah, takže môžu pracovať inteligentnejšie a lepšie obslúžiť zákazníkov. 

V čom vynikáme

Loajalita zamestnancov aj zákazníkov

areo

Zefektívnenie marketingu a komunikácie na dosah ruky

Zapájajte sa do komunikácie so zákazníkmi, vytvárajte nové možnosti príjmov a zvýšte efektivitu vďaka na mieru prispôsobeným portálom online, službám digitálneho elektronického obchodu a platformám digitálnych skúseností. Prispôsobujte komunikáciu, kontrolujte prostriedky a dajte vašej spoločnosti možnosť využívať správne marketingové nástroje v správny čas. Pomáhame vám využívať vaše dáta s cieľom zlepšiť adresnosť vašej komunikácie, zvýšiť odozvu zákazníkov a zredukovať náklady na činnosti smerované mimo spoločnosť.
Kontaktujte nás

Analýza dát a umelá inteligencia

areo

Skúsenosti zamestnancov a zákazníkov na báze dát

Pomáhame vám využiť silu dát a umelej inteligencie prostredníctvom ponúk, ako sú služby dátovej analýzy a služby umelej inteligencie, ktoré pomáhajú zrýchliť podnikanie a naplno využiť potenciál rastu. Získajte prehľad o obchodných činnostiach, predvídajte zmeny v reálnom čase a analyzujte procesy, ktoré vám umožnia vidieť, čo sa skutočne deje vo vašom podniku. Tieto poznatky následne využite na zlepšenie skúsenosti zákazníkov a posunutie výkonnosti na novú úroveň.
Ďalšie informácie

Softvérové inžinierstvo

areo

Moderné aplikácie prispôsobené na mieru vašim obchodným potrebám

Naše tímy špičkových vývojárov majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým dokážu zaistiť, aby vaše na mieru vytvorené aplikácie plnili vaše podnikateľské ciele a zároveň boli kompatibilné so staršími systémami. Naše služby softvérového inžinierstva zahŕňajú: poradenstvo v oblasti technológií, vývoj, testovanie, podporu, nasadzovanie a údržbu.
Ďalšie informácie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Obchodné služby Ricoh

Zoznámte sa s celým radom profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
business services

Digitálny pracovný priestor

Navrhneme, nakonfigurujeme a zavedieme vaše digitálne pracovné priestory, čím umožníme vašim tímom efektívne spolupracovať a využívať pracovný čas, nech už pracujú odkiaľkoľvek.

Ďalšie informácie

Riadenie obchodných procesov

Udržíme váš tím aktívny a produktívny vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Pomôžeme vám vybudovať odolnú infraštruktúru IT, pochopiť a spravovať vaše zraniteľné miesta a s istotou rásť.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Vypracúvame plány a cloudové riešenia s cieľom pomôcť vám modernizovať infraštruktúru IT, automatizovať pracovné úlohy a transformovať podnikové operácie.

Ďalšie informácie