16.01.2024

Yoursurprise podporuje inovácie a rast s technológiou atramentového tlačového zariadenia RICOH Pro™ Z75 B2

Holandský výrobca personalizovaných darčekov dodáva 50 000 objednávok denne v 30 krajinách

Londýn, 16. januára 2024 - Holandský špecialista na personalizované darčeky, spoločnosť Yoursurprise, minulý mesiac bez problémov zvládla najrušnejšie obdobie roka - každý deň vyrobila a doručila 50 000 personalizovaných darčekov - po inštalácii druhého európskeho atramentového tlačového zariadenia Ricoh Pro Z75 B2.

Yoursurprise podporuje inovácie a rast s technológiou atramentového tlačového zariadenia RICOH Pro™ Z75 B2
Nico Veenendaal (vľavo) a Bartjan van Damme zo spoločnosti Yoursurprise tvrdia, že Ricoh Pro Z75 podporuje inovácie a urýchľuje rast

Spoločnosť Yoursurprise bola založená pred 18 rokmi. Spolupracuje s renomovanými majiteľmi značiek v rámci exkluzívnych partnerstiev pre personalizované obaly (od čokolád až po whisky), kde sa zvyšuje dopyt po kvalite tlače. Kvalita dosiahnutá pri beta inštalácii Heeter v Amerike bola kľúčová pri rozhodnutí investovať do Pro Z75.

Posúvanie hraníc, ďalšie inovácie a zrýchľovanie rastu

Vedúci výroby Bartjan Van Damme vysvetľuje: "Kvalita a konzistencia farieb sú pre našich partnerov veľmi dôležité. A práve v tomto Ricoh Pro Z75 skutočne vyniká - aj keď nemáme profesionálnych operátorov, ktorí by tlačové zariadenie obsluhovali. To veľa hovorí o vysokej úrovni automatizácie tohto zariadenia a jeho používateľskej prívetivosti."

Pokračuje: "Príchod modelu Pro Z75 sme naozaj netrpezlivo očakávali. Jeho schopnosť spracovávať podklady veľkosti B2+ (585 mm x 750 mm) nám umožňuje ďalej inovovať a urýchľovať rast."

Nico Veenendaal, riaditeľ pre rozvoj obchodu a reklamných produktov, hovorí, že formát B2+ umožňuje vývoj a pridávanie úplne nových produktov. Dodáva: "Jeho rýchlosť 4 500 hárkov za hodinu zabezpečuje vysokú výrobnú kapacitu, vďaka čomu je možné ľahko zvládnuť špičkové momenty. To pre nás otvára úplne novú kapitolu."

Posunutie partnerstva so spoločnosťou Ricoh na vyššiu úroveň

Zásadný význam pre túto investíciu malo partnerstvo spoločnosti Yoursurprise so spoločnosťou Ricoh. Pán Veenendaal hovorí: "Spoločnosť Ricoh pred vývojom tohto atramentového tlačového zariadenia B2 veľmi pozorne počúvala požiadavky a potreby trhu, aby umožnila inovatívnym spoločnostiam, ako je Yoursurprise, naďalej posúvať hranice a prosperovať."

Na záver dodáva, že táto investícia upevňuje podnikateľský duch spoločnosti Yoursurprise: "Predaj, automatizácia procesov a tlačová produkcia - to všetko vytvára veľmi úspešný obchodný model."

Sander Sondaal, riaditeľ komerčného predaja tlače, Graphic Communications Group, Ricoh Europe, komentuje: "Tlačiareň Pro Z75 je dokonalým riešením pre toto extrémne náročné a vysoko racionalizované výrobné prostredie, kde je najdôležitejšia rýchlosť, flexibilita a spoľahlivosť. Keďže spoločnosť Yoursurprise sa usiluje o neustály rast, musí tiež neustále inovovať a rozširovať svoje možnosti. To sa dokonale zhoduje s našou filozofiou "HENKAKU" - japonským výrazom pre transformačné inovácie."

Viac informácií nájdete na stránke www.ricoh.sk.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh je popredným poskytovateľom integrovaných digitálnych služieb a riešení pre tlač a spracovanie obrazu, ktoré sú navrhnuté na podporu digitálnej transformácie pracovísk, pracovných priestorov a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Ricoh so sídlom v Tokiu pôsobí celosvetovo a oslovuje zákazníkov v približne 200 krajinách a regiónoch, pričom sa opiera o odborné vedomosti, technológie a organizačné schopnosti, ktoré sa rozvíjali počas 85-ročnej histórie spoločnosti. Vo finančnom roku, ktorý sa skončil v marci 2023, dosiahla skupina Ricoh celosvetový obrat 2 134 miliárd jenov (približne 16,0 miliárd USD).

Poslaním a víziou spoločnosti Ricoh je umožniť jednotlivcom nájsť naplnenie prostredníctvom práce tým, že pochopíme a zmeníme spôsob, akým ľudia pracujú, aby sme mohli uvoľniť ich potenciál a kreativitu a realizovať udržateľnú budúcnosť

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ricoh.sk. 

© 2023 RICOH COMPANY, LTD.Všetky práva vyhradené. Všetky uvedené názvy produktov sú ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá:
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk
Mobile: +421 948 461 159
www.facebook.com/RicohSlovakia/ 
https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/
https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/
www.ricoh.sk