Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Inovácie

Od našich začiatkov v oblasti návrhov tlačiarní a faxov až po súčasné zameranie sa na spájanie ľudí, technológií a procesov s cieľom transformovať podnikanie, boli inovácie vždy základom nášho podnikania.

Inovácie v podnikaní

Na súčasnom konkurenčnom a globalizovanom trhu závisí rast a pokrok na schopnosti rýchlo identifikovať a reagovať na nové výzvy a zákaznícke možnosti. Vzhľadom na naše korene v prelomových inováciách tlače, faxu a fotoaparátov sme sa počas desaťročí stali dôveryhodným partnerom, ktorý poskytuje služby, ktoré pomáhajú organizáciám zlepšovať konkurenčnú schopnosť, produktivitu a pracovné procesy v rámci ich podnikania. 

Dnes robíme viac než dodávku vysokokvalitnej tlače a komunikačných systémov. Tiež vám pomáhame pri prechode od tradičného spôsobu práce s papierovými dokumentmi k digitálne zameraným činnostiam, nachádzať nové možnosti na zlepšenie produktivity práce, obmedzovať množstvo odpadu v celej vašej organizácii a riešiť čoraz zložitejšie požiadavky odborových a priemyselných noriem.

Technologické novinky

Od predstavenia prvého vysokorýchlostného faxu na svete v sedemdesiatych rokoch 20. storočia a multifunkčnej digitálnej kopírky v rokoch osemdesiatych až po súčasné 3D tlačiarne a sieťové zariadenia prepojené na Cloud má Ricoh bohatú históriu technologických noviniek. 

Spolu s neustálym vývojom pracoviska sme lídrami poskytovania nových produktov, aby sme dokázali udržať dané tempo a fungovať ako katalyzátor pozitívnej zmeny. V súčasnosti naše moderné komunikačné systémy a inovačné technológie zjednodušujú flexibilné pracovné modely pre jednotlivcov aj organizácie všetkých veľkostí. 

Navrhujeme produkty, ktoré pracujú spôsobom, akým pracujú ľudia, od nastaviteľných rozhraní dotykovej obrazovky založených na aplikáciách na našich najmodernejších multifunkčných tlačiarňach až po zabudovanú jednoduchú autonómnu podporu, ktorá vám umožňuje vysporiadať sa s bežnými problémami za pochodu. 

Pracujeme na čele priemyselných výrobných inovácií vďaka uvedeniu služby modernej priamej výroby RICOH Advanced Direct Manufacturing Services na výrobu dielov a produktov použitím 3D tlačovej technológie. Naša atramentová technológia aj po 30 rokoch a 200 celosvetových patentoch neustále ponúka našim zákazníkom nové inovácie, ktoré určujú smer v rôznych priemyselných a špecializovaných sektoroch.

Výskum a vývoj

Naše technologické novinky majú pevné základy vo výskume a vývoji. Keďže na trh prinášame nové produkty a procesy, pokračujeme v monitorovaní a hodnotení našich existujúcich produktov a služieb, aby sme zabezpečili, že budú naďalej vyhovovať potrebám zákazníkov. 

Udržateľnosť spočíva v tom, že základom produktového vývoja sú pevné zásady od počiatočnej fázy výskumu. Dbáme na to, aby všetky technológie značky Ricoh mali vo všetkých fázach životného cyklu produktov čo najmenší dopad na životné prostredie. 

Prijali sme spoločný prístup k otázke výskumu a vývoja. V našom európskom technologickom centre sme vyvinuli riešenia na mieru, ktoré spĺňajú osobitné požiadavky zákazníkov a organizujeme každoročnú poradnú konferenciu, kde sú zákazníci vyzvaní k tomu, aby recenzovali, poskytovali spätnú väzbu a ovplyvňovali naše novinky pred ich uvedením na trh. Tiež sme zaviedli Ricoh Developer Program™ (RiDP™), naše partnerstvo s komunitou softvérových vývojárov na vytváraní a vývoji aplikácií s pridanou hodnotou pre produkty Ricoh.