Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Záznamy vozidlového parku

Dobre štruktúrované a koordinované informácie pomáhajú rôzne veľkým firmám dodržiavať množstvo právnych predpisov, ktoré sa týkajú firemného vozidlového parku a užívateľov automobilov. Riešenie záznamov vozidlového parku Ricoh ponúka bezpečný, jednoducho riadený elektronický archív, ktorý umožňuje centralizovať a zjednodušiť kontrolu nad záznamami vozidlového parku. 

Toto riešenie, ktoré sa ľahko zavádza, umožňuje rýchlo získať a registrovať dokumenty o vozidlách, a tak máte prístup k najaktuálnejším verziám záznamov o vozidlovom parku v reálnom čase. Označené súbory sú bezpečne archivované a je jednoduché ich vyhľadať. 

Po digitalizácii a označení sa budú dať dokumenty jednoducho vyhľadávať, čo zníži čas potrebný na prehľadávanie súborov v papierovej forme. Keďže dokážete predchádzať možnému nesprávnemu zaradeniu alebo umiestneniu dokumentov, zlepšíte procesy a zmenšíte priestor na chyby. Digitálna evidencia tiež znamená znižovanie výdavkov na skladovanie a papier, čo má priamy vplyv na politiku udržateľnosti.

Hlavné vlastnosti a výhody

Riešenie záznamov vozidlového parku Ricoh pomáha redukovať zdĺhavé manuálne postupy a ponúka okamžitý prístup k dokumentom práve vtedy, keď ich potrebujete.


Táto služba vám pomôže:


Zjednodušiť dodržiavanie právnych predpisov

 •  Dokumenty v digitálnej forme a centralizované úložisko zabezpečujú jednoduchý prístup a vyhľadávanie dokumentov týkajúcich sa všetkých vozidiel
 • Riadenie správneho označenia, revíznych záznamov a verzie pomáha dodržiavať právne predpisy
 • Všetky dokumenty vzťahujúce sa k vozidlám a vodičom vrátane poistenia, bezpečnostných kontrol a povolení sa môžu usporiadať a je možné kontrolovať ich dôležité aktualizácie, čo pomáha udržiavať bezpečný a produktívny vozidlový park

Znižovať obchodné náklady

 • Znižujú sa výdavky na administratívu a odstraňujú výdavky na fyzické skladovanie
 • Jednoduchý prístup k správne označenému, centrálne riadenému úložisku odstraňuje potrebu manuálneho priraďovania a spracovania dokumentov vozidiel
 • Výdavky sa dajú ešte viac znížiť zasielaním a prijímaním dokumentov v digitálnej forme

Urýchliť procesy, získať voľný čas

 • Centralizované riadenie elektronických dokumentov urýchľuje procesy riadenia vozidlového parku ako napr. poistné nároky
 • Prístup k dokumentom v reálnom čase znižuje čas strávený manuálnym vyhľadávaním dôležitých dokumentov

Súvisiace služby

 • Zákaznicke služby

  Zákaznicke služby

  Riešenie, ktoré dáva tímu možnosť okamžitého prístupu a aktuálnych informácií o zákazníkoch.

 • Záznamy ľudských zdrojov

  Záznamy ľudských zdrojov

  Zrýchlite workflow a oživte produktivitu zamestnancov vďaka rýchlemu a presnému riadeniu záznamov ľudských zdrojov.

 • Výdavky

  Výdavky

  Zmeňte správu výdavkov pomocou rýchleho a presného elektronického spracovania.

 • Správa zariadení

  Správa zariadení

  Rýchla a efektívna podpora zariadení, ktorá odbremení zamestnancov, vďaka čomu sa môžu venovať svojmu biznisu.