Interstream Barging
Interstream Barging

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Automatické spracovanie dokumentov v cloude

DocuWare ponúka výhodu vývoja spolu s vývojom spoločnosti

Spoločnosť
Interstream Barging je jedným z najväčších vnútrozemských prepravcov kvapalných produktov v Európe. Spoločnosť prepravuje benzín, naftu, chemikálie a vegoil (jedlé rastlinné oleje). Spoločnosť má flotilu približne 125 lodí, z ktorých 30 vlastní. Spoločnosť má 250 zamestnancov obsluhujúcich lode a 60 kancelárskych zamestnancov na pevnine. Vďaka kapacite nakládky viac ako 350 000 ton je spoločnosť Interstream Barging lídrom na trhu v západnej Európe. Spoločnosť má kancelárie v Holandsku, Nemecku, Luxembursku a Švajčiarsku.

Výzva
Spoločnosť Interstream Barging spracováva veľké množstvo dokumentov, ako sú cestovné doklady. Každoročne koordinuje 20 000 prepráv a pri každej ceste to znamená spracovanie približne 15 dokumentov. Tie sa okrem iného týkajú nakladacích a vykladacích činností, informácií o náklade a bezpečnostných predpisov. Ročne spracujú aj 30 000 nákupných faktúr a musia sa zaoberať desiatkami zmlúv a personálnou dokumentáciou.

Riešenie
Na efektívnejšie spracovanie všetkých týchto dokumentov hľadali ucelené riešenie pre informačnú logistiku a partnera, ktorý by dokázal rozmýšľať spolu s nimi a zabezpečil by ochranu ich procesov. Po dlhom zvažovaní si za dodávateľa vybrali spoločnosť RDC West-Brabant a Zeeland (RICOH Document Center), ktorá chcela implementovať riešenie na správu dokumentov DocuWare.
"Vďaka pracovným postupom teraz pracujeme oveľa efektívnejšie a máme lepší prehľad. Každý týždeň ušetríme pol dňa práce len na procese obstarávania. Znižujeme tiež chybovosť a počet potrebných opráv. Teraz sa chceme zamerať na správu zákaziek a postupy prijímania zákazníkov. Všetky potrebné technológie už máme k dispozícii. DocuWare ponúka výhodu, že sa vyvíja spolu s vývojom a víziou spoločnosti, pokiaľ ide o pracovné postupy a ukladanie dokumentov.”
 


Wilbert de Bie, Business ControllerZhrnutie

  • Výzva: Digital workflows and processes
  • Odvetvie: Ostatné
  • Veľkosť firmy: Stredne veľká firma
  • Servisná linka: Služby pre obchodné procesy

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás