Vodafone case study banner

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Zefektívnenie transformácie pracoviska spoločnosti Vodafone pomocou softvéru na rezerváciu konferenčných miestností

Ricoh poskytuje flexibilné pracovisko tým, že uprednostňuje bezproblémovú skúsenosť pre zamestnancov so zameraním na mobilné zariadenia.

Spoločnosť Vodafone, ktorej londýnska kancelária má kapacitu 1 600 ľudí, zápasila s kapacitnými problémami a hľadala lepší spôsob efektívnejšej správy priestorov. Zamestnanci sa spoliehali na kalendáre a osobných asistentov pri rezerváciách zasadacích miestností, ktoré boli často duplicitne rezervované, čo spôsobovalo frustráciu zamestnancov. Hľadali cloudový systém, ktorý by sa dal ľahko aktualizovať a ktorý by im poskytoval údaje o tom, ako sa pracovisko a jeho zasadacie priestory využívajú. Potrebovali systém so zameraním na mobilné zariadenia, aby podporili cieľ spoločnosti Vodafone umožniť svojim zamestnancom pracovať flexibilnejšie.

Spoločnosti Ricoh a Condeco spolupracovali so spoločnosťou Vodafone na implementácii bezproblémového riešenia. Vďaka začleneniu softvéru na rezerváciu zasadacích miestností môže teraz spoločnosť Vodafone spravovať rezervácie z jedného nástroja, ktorý je integrovaný s ich existujúcim systémom MS Outlook. Celý princíp spoločnosti Vodafone spočíva v mobilite a flexibilite, takže aplikácia, ktorá umožňuje zamestnancom rezervovať zasadacie miestnosti na cestách, výrazne zjednodušuje flexibilnú prácu. Pred každou zasadačkou boli nainštalované obrazovky, ktoré umožňujú každému vidieť dostupnosť a kapacitu jednotlivých priestorov. Týchto 150 displejov posilňuje prístup, ktorý je pre spoločnosť Vodafone taký dôležitý - zabezpečuje, aby sa zasadacie miestnosti využívali len v prípade potreby, a nie ako súkromné kancelárie.“Vďaka digitálnemu prístupu sa zamestnanci správajú efektívnejšie, a preto je dostupnosť zasadacích miestností vyššia.”

Mirna Gelleni, Senior Workplace Strategist, Vodafone


 

Zhrnutie

  • Výzva: Flexibilná práca
  • Odvetvie: Ostatné
  • Veľkosť firmy: Veľké firmy
  • Servisná linka: Služby na pracovisku

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás