Inteligentná podpora RICOH
RICOH Intelligent Support

RICOH Intelligent Support

Maximalizujte dobu prevádzky jednoduchou a rýchlou podporou

Podpora, ktorá sa neustále vyvíja

RICOH Intelligent Support úplne mení spôsob podpory zákazníkov, jedná sa o nepretržitú proaktívnu službu, ktorá udržuje vaše zariadenie neustále v prevádzkyschopnom stave. Takže namiesto toho, aby sa problém začal riešiť až keď vznikne, táto mimoriadna platforma neustále pracuje na tom, aby problémy predvídala a pomáhala im predchádzať.

Inteligentná podpora RICOH nepretržite monitoruje systém fungovania vášho zariadenia pomocou najmodernejšej technológie a dátovej analýzy, takže je zariadenie odolnejšie a spoľahlivejšie než kedykoľvek predtým. Ak sa aj objavia problémy, na ich okamžité vyriešenie je k dispozícii množstvo našich zdrojov online podpory. Naše komplexné služby v oblasti údržby sú teda k dispozícii od chvíle, keď je zariadenie Ricoh sprevádzkované, čo vám zaisťuje neobmedzenú ochranu a starostlivosť.

Vďaka cloud computingu, umelej inteligencii a veľkým objemom dát máte k dispozícii služby podpory ako nikto iný

Pozrite sa, ako naša integrovaná podporná a servisná platforma funguje, aby ste mohli maximalizovať prevádzkyschopnosť a výkon svojho zariadenia s takou správou údržby, o ktorej ani nebudete vedieť, že sa vykonáva.
 
Pozrite si video a dozviete sa viac. 

Kontaktujte nás!

Využívajte silu inteligentnej podpory

Ak sa chcete dozvedieť viac o budúcnosti podporných služieb s RICOH Intelligent Support, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás