Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Komerčná tlačiareň

Keďže sa technológie vyvíjajú rýchlym tempom, komerčné tlačiarne čelia neustálej výzve, aby ich technológie neboli zastaralé, ale aby umožňovali ponúknuť zákazníkom to najmodernejšie v oblasti inovácie tlače. 

Technológie, ktoré používate a spôsob, akým spravujete svoje investície, majú priamy vplyv na zisk a je dôležité sa uistiť, že vaša infraštruktúra a podnikateľské postupy sú vhodné a prispôsobivé. 

Služby komerčnej tlače Ricoh pomáhajú získať to najlepšie z technologickej infraštruktúry. Po desaťročiach na čele trhu s produkčnou tlačou neustále ponúkame zákazníkom to najmodernejšie z inovácií tlače a najlepšiu využiteľnosť pracovných postupov. 

Či už chcete doplniť ponuku zákazníkom o to najnovšie v oblasti personalizácie technológií, podporiť internú produkciu novými pracovnými postupmi alebo znížiť ekologickú záťaž používaním ekologickejšieho hardvéru, ponúkame riešenia na mieru pre vaše podnikanie.

Hlavné vlastnosti a výhody

Služby komerčnej tlače Ricoh poskytujú riešenia na mieru, ktoré posilňujú našu rozširujúcu sa ponuku hardvérových a softvérových riešení. 


Služby komerčnej tlače Ricoh vám pomáhajú:

 • Získať čo najviac z investície do hardvéru a softvéru Ricoh, keďže poskytujú flexibilné a prispôsobivé riešenia
 • Investovať skúsenosti Ricoh v rámci komerčnej produkčnej tlače do ponuky toho najmodernejšieho v oblasti inovácií technológií tlače pre zákazníkov
 • Zamerať sa na rast podnikania, zatiaľ čo my dohliadame na technológiu a prácovné postupy
 • Dodržiavať a v predstihu aplikovať zásady ochrany životného prostredia pomocou ekologických technológií a postupov

Súvisiace služby

 • Digitálna tlačiareň

  Digitálna tlačiareň

  Flexibilné technologické riešenia, ktoré vás udržia na vrchole digitálnych marketingových trendov a zvýšia produktivitu.

 • Rýchla tlačiareň

  Rýchla tlačiareň

  Hardvérové a softvérové riešenia a poradenstvo na mieru, ktoré pomôžu udržať náskok pred konkurenciou.

 • Cielená pošta

  Cielená pošta

  Vytvorte zmysluplné zákaznícke vzťahy vďaka najmodernejšej technológii priamej cielenej pošty a odborným vedomostiam.