Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Digitálna tlačiareň

V nepredvídateľnom prostredí biznisu, kde niektoré odvetvia prekvitajú, zatiaľ čo iné zápasia o prežitie, môže byť náročné robiť investičné rozhodnutia. Podnikanie s digitálnou tlačou je pod tlakom, aby udržalo tempo zmien v tlačiarenských technológiách a postupoch, zatiaľ čo sa musí rozhodovať o veľkých investíciách do budúcnosti. 

Služby digitálnej tlače Ricoh ponúkajú viac než prístup k produkčným systémom najmodernejšej tlače. Rozumieme komplexnosti a významu krátkych lehôt, rýchleho obratu, vysokokvalitnej tlače a poskytujeme prehľadné riešenia na mieru navrhnuté tak, aby podporili rast podnikania a pomohli vám dosiahnuť rýchly návrat investícií do technológií. 

Spolupracujeme s vami na hodnotení podnikania a následne pomáhame pri zavádzaní najlepších riešení digitálnej tlače podľa potrieb. Ako rad Ricoh Pro, ktorý podporuje celú škálu prispôsobiteľných, univerzálnych riešení pracovného toku zameraných na riadenie cyklu tlače od zadania úlohy až po výstup. Alebo riešenie TotalFlow, ktoré kombinuje softvér, profesionálne služby a odbornosť do silného jednotného riadenia tlače a ponuky výstupu.

Hlavné vlastnosti a výhody

Ricoh spolupracuje so zákazníkmi využívajúcimi digitálnu tlač, aby vytvárala flexibilné, prispôsobiteľné riešenia, ktoré zlepšujú produktivitu. Spolu s najmodernejšími technologickými inováciami vám pomôžeme zostať na poprednom mieste v integrácii trendov v elektronickom marketingu. 


V tom najnáročnejšom tlačovom prostredí vám riešenia digitálnej tlače Ricoh pomáhajú:

 • Zlepšiť schopnosť ponúknuť zákazníkom najmodernejšie a najlepšie inovácie v tlačových technológiách
 • Urobiť bezpečné investičné rozhodnutia vďaka flexibilným, prispôsobiteľným technologickým riešeniam navrhnutým pre podnikanie
 • Integrovať technológie do podnikania a pomáhať pri riadení zmien
 • Optimalizovať pracovné postupy digitálnej tlače s cieľom zlepšiť výkonnosť zamestnancov a zabezpečiť maximálny výkon

Súvisiace služby

 • Komerčná tlačiareň

  Komerčná tlačiareň

  Dostupné integrované riešenia pre zákazníka, ktoré mu ponúkajú to najmodernejšie v oblasti inovácie tlače.

 • Rýchla tlačiareň

  Rýchla tlačiareň

  Hardvérové a softvérové riešenia a poradenstvo na mieru, ktoré pomôžu udržať náskok pred konkurenciou.

 • Cielená pošta

  Cielená pošta

  Vytvorte zmysluplné zákaznícke vzťahy vďaka najmodernejšej technológii priamej cielenej pošty a odborným vedomostiam.