Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Diverzita a inklúzia


„V spoločnosti Ricoh prijímame a rešpektujeme kolektívne aj jedinečné talenty, skúsenosti a perspektívy všetkých ľudí. Spoločne vytvárame úžasné inovácie. Tento spôsob nazývame Ricoh Way.“

Jake Yamashita, generálny riaditeľ Ricoh


Naše vyhlásenie o globálnej rozmanitosti stanovuje na najvyššej úrovni náš záväzok vytvoriť v spoločnosti Ricoh rozmanité a inkluzívne prostredie.  

Zabezpečenie starostlivosti o prosperujúcu, živú organizáciu, kde môžu byť zamestnanci v práci samými sebou, je jadrom opatrení, ktoré podnikáme na dosiahnutie tohto záväzku.

Náš prístup sa zameriava na prilákanie, rozvoj a povzbudzovanie našich zamestnancov, ktorí spoločne zabezpečujú úspech spoločnosti Ricoh, a čo je najdôležitejšie, prinášajú našim zákazníkom výnimočné výsledky. 

Lákanie a nábor tých najlepších

Naše náborové procesy zabezpečujú, že vo všetkých fázach kariéry ponúkame rovnaké príležitosti. Boli zriadené s cieľom prilákať rôznych a talentovaných ľudí.

Rozvoj a odmeňovanie ľudí

Vieme, že sme len tak dobrí, ako dobrí sú zamestnanci, ktorí pracujú v spoločnosti Ricoh. A že práca v rôznorodej a inkluzívnej kultúre nie je uznávaná len ako hnacia sila pozitívneho firemného rastu, ale tiež pomáha vytvárať dobré životné podmienky, pocit úspechu, spokojnosti a šťastia našich ľudí. 

Značne investujeme do kariérneho rozvoja. Pre vedúcich pracovníkov na podporu kariérneho postupu máme rad programov, ako napríklad Horizon – program pre vedúcich pracovníkov na výkonnej úrovni, Aurora – pre začínajúce vyššie manažérky a Progress – pre nové manažérky. 

Taktiež veríme v silu mentorstva. Posledné tri roky sme zapojení do úspešnej iniciatívy Women Ahead a 30% Club, čo je program mentorstva prebiehajúci v rôznych firmách a sektoroch.

Ako organizácia sme odhodlaní dosiahnuť ciele trvalo udržateľného rozvoja OSN a prostredníctvom týchto programov aktívne prispievame k zlepšovaniu rodovej rovnosti (SDG 5).

Naším záväzkom je tiež podporovať pracovné prostredie, v ktorom sa s ľuďmi zaobchádza dôstojne a s rešpektom. Tieto hodnoty sa musia odrážať v spôsobe vzájomnej interaktívnej komunikácie našich zákazníkov a našich dodávateľov. Aby sme trvalo demonštrovali a podporoval tieto hodnoty, priebežne organizujeme interaktívne semináre a motivačné stretnutia so zamestnancami.  

Dávame ľuďom príležitosť vydať zo seba to najlepšie

Vieme, že súčasná pracovná sila hľadá agilné a flexibilné pracovné prostredie.  Používame vlastné technológie a metódy, ktoré zlepšujú spoluprácu naprieč našou organizáciou a podporovať lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom pre všetkých našich zamestnancov. 

Neustále skúmame angažovanosť zamestnancov a na základe výsledkov podnikáme príslušné kroky na vytvorenie kultúry v Ricohu, kde zamestnanci radi pracujú, cítia sa motivovaní a odmenení za svoj prínos.

 • Ekológia

  Ekológia

  Náš záväzok chrániť planétu nie je len redukovanie našej environmentálnej stopy. Aj našich zákazníkov podporujeme, aby znižovali svoju stopu.
 • Riadenie a politiky

  Riadenie a politiky

  Našim záväzkom je viesť našu spoločnosť bezúhonne, podľa najprísnejších etických noriem a v súlade so zákonmi a nariadeniami jednotlivých odvetví.
 • Sustainability

  Prehľad udržateľnosti

  V spoločnosti Ricoh veríme, že dosiahnutie dokonalej rovnováhy medzi ľuďmi, planétou a prosperitou v súlade s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja OSN nám pomôže realizovať udržateľnejšiu budúcnosť.