Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Služby IT

Informačné technológie sú v súčasnosti kľúčovou hnacou silou obchodných vzťahov a vzťahov so zákazníkmi. Vďaka správnej technológii sa vaša spoločnosť môže stať agilnou organizáciou založenou na znalostiach, ktoré požadujú zákazníci. 

V spoločnosti Ricoh nájdete cielene vytvorené portfólio, ktoré je životne dôležité a nevyhnutné na dosiahnutie vašich cieľov a ktoré je možné rozšíriť tak, aby podporovalo vaše podnikanie na národnej aj medzinárodnej úrovni: pracovisko, používateľská skúsenosť, podniková inteligencia, infraštruktúra IT a riešenia na mieru, ktoré sú hnacou silou obchodu, efektívnosti, agility a znižovania rizika prostredníctvom digitálnej transformácie.


Riešenia pre pracoviská

Riešenia pre pracoviská

Chcete modernizovať IT svojho pracoviska a povzbudiť ľudí vďaka nástrojom na zlepšovanie spolupráce a produktivity? 

Bez ohľadu na to, či ide o zavedenie Office 365, rozšíriteľnú národnú alebo medzinárodnú technickú podporu pre notebooky, stolné počítače alebo zariadenia IoT, podporu zariadení vo vašich predajniach v mnohých lokalitách vďaka úsporným zmluvám o úrovni služieb, podporu vašich predajcov mobilnými technológiami alebo implementáciu nástrojov na spoluprácu na prepojenie vašich zamestnancov, môžeme vás podporiť na tejto ceste.


Údaje a analytika

Buďte múdrejší, rýchlejšie umiestňujte produkty na trh, lepšie poznajte svojich zákazníkov, podporte svojich zamestnancov poznatkami a znalosťami a zvyšujte svoje príjmy. Začnite podnikať inteligentne. Máme odborníkov, ktorí dokážu využiť vaše údaje tak, aby odhalili cenné poznatky o zákazníkoch a zamestnancoch pomocou pokročilých dátových riešení.

Údaje a analytika

Používateľská skúsenosť

Používateľská skúsenosť

Naši odborníci v oblasti inteligentných aplikácií, elektronického obchodu a portálov inovatívne spolupracujú s našimi zákazníkmi, aby vytvorili obohatené technologické skúsenosti, ktoré prinášajú výnimočnú angažovanosť značky a produktu pre vašich zákazníkov a zamestnancov.


Infraštruktúra

V dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom digitálnom svete sa niektoré z vašich najdôležitejších činností sústredia na technológie. Ak chcete začať transformáciu, potrebná infraštruktúra sa musí podporovať, prispôsobovať a vyvíjať tak, aby zodpovedala rastúcim požiadavkám vášho podnikania.

Infraštruktúra

Naše investície do globálnej excelentnosti a inovácií

Poskytovanie skvelých služieb IT nie je len o ponúkaní správnych riešení. Investície do neustáleho inovovania, spolupráce s našimi zákazníkmi a robustnej opornej infraštruktúry pre naše služby znamenajú, že dokážeme globálne poskytovať excelentnosť a rozšíriteľnosť.


Inovácie, používateľská skúsenosť a agilné centrum vývoja

Naši odborníci v inovačnom centre spolupracujú so zákazníkmi a poprednými akademickými organizáciami, sú špecialistami na kľúčové technológie v oblasti digitálnych skúseností a pracujú na transformácii spoločností a vzťahov so zákazníkmi, ktorá je založená na technológii.

Efektívnosť a kvalita v našom servisnom operačnom stredisku

Operačné stredisko IT služieb spoločnosti Ricoh je naším centrom excelentnosti pre služby v oblasti dátových centier a infraštruktúry. Pracujeme nepretržite, aby sme vaše podnikanie udržali funkčné a v bezpečí.

Kontaktujte násspace


Radi by sme vás kontaktovali v súvislosti s našimi produktmi a službami, ale musíte to potvrdiť začiarknutím tohto políčka. Ak potvrdíte, že chcete, aby sme vám posielali správy, stále budete mať právo kedykoľvek zrušiť odber týchto správ prostredníctvom nášho centra preferencií kontaktov.
Ďalšie informácie o spôsobe používania vašich údajov nájdete v našich zásadách ochrany súkromia.