Správa obchodných procesov
Synchronizáciou k úspechu

Prepojené, automatizované, pracovné postupy typu end-to-end

Správa firemných procesov

Staršie procesy a manuálne práce už viac nemusia zdržiavať váš personál. Technológie umožňujú zefektívniť vykonávanie kľúčových úloh zo strany vašej firmy – či už implementáciou dynamických aplikácií a cloudových riešení, alebo outsourcovaním úloh.
 
Zjednodušte vaše procesy
Spoločnosť Ricoh optimalizuje vaše obchodné procesy s cieľom umožniť personálu pracovať lepšie, rýchlejšie a produktívnejšie. Poskytneme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou organizáciou tak, aby ste sa mohli sústrediť na kľúčové aspekty vášho podnikania a objavovať skryté možnosti generovania zisku.
image

20 % produktivity celej spoločnosti sa vyplytvá na neefektívne činnosti týkajúce sa dokumentov a pracovných postupov.

Vďaka riešeniam riadenia obchodných procesov spoločnosti Ricoh môžete zautomatizovať opakujúce sa manuálne úlohy a uvoľniť tak čas na prácu s pridanou hodnotou.
 
Opakujúce sa manuálne úlohy vedú k neefektívnym činnostiam naprieč obchodnými procesmi. Automatizácia tomu dokáže priamo čeliť minimalizáciou chýb a zrýchlením pracovných postupov.
 
Automatizácia môže taktiež viesť k zvýšenej motivácii zamestnancov, keďže zníži časovú náročnosť bežných úloh a umožní ľuďom sústrediť sa na zaujímavejšie činnosti, to zvýši spokojnosť v práci a následne aj produktivitu.
 
Používajte inteligentnú automatizáciu kdekoľvek
Zaistite angažovanosť a motiváciu vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce. Na začiatku sa usilujeme spoznať potreby vašej firmy, vašich procesov a vašich ľudí. Následne v úzkej spolupráci s vašimi tímami navrhneme digitálne pracovné postupy s využitím inteligentnej automatizácie naprieč vašou spoločnosťou – vďaka čomu sa zjednoduší riadenie a sledovanie úloh náročných na prácu.

V čom vynikáme

Automatizácia procesov

areo

Zredukujte výskyt ľudských chýb a zvýšte efektivitu

Umožnite hybridnú prácu a zlepšite svoje rozhodovacie schopnosti automatizáciou kľúčových procesov, ktoré prinesú vyššiu presnosť, rýchlejšie odozvy a vytváranie reportov v reálnom čase.
Ďalšie informácie

Služby obchodných procesov

areo

Preneste kompletné obchodné procesy na externé zdroje a ušetrite čas

Preneste obchodné procesy na externé zdroje a uvoľnite prostriedky na to, aby ste sa mohli sústrediť na kľúčové aspekty vášho podnikania. Poskytujeme celý rad služieb, ktoré vám pomôžu zlepšiť výsledky a lepšie kontrolovať náklady.
Ďalšie informácie

Odporúčané pre vás

Prípadová štúdia

royal floraholland uses docuware

Optimalizácia pracovných postupov pre spoločnosť Royal FloraHolland

Spoločnosť Royal FloraHolland si vybrala službu DocuWare, pretože ponúka plnohodnotné funkcie archivácie, podrobného vyhľadávania a zaistenia súladu, pričom sa poskytuje formou SaaS.
Stiahnuť prípadovú štúdiu

Správa

the evolution of robotic process automation

Vývoj automatizácie robotických procesov

Robotická automatizácia procesov (RPA) prešla od svojho vzniku množstvom vývojových zmien, ktorým sa budeme do hĺbky venovať v tejto správe.
Stiahnuť správu

Elektronická kniha

control cashflow and ensure sustainability

Šesť spôsobov kontroly peňažných tokov a zaistenia udržateľnosti

Získajte poradenstvo o tom, ako efektívne riadiť peňažné toky, optimalizovať finančné a účtovné procesy alebo strategicky plánovať budúcu udržateľnosť.
Stiahnuť eBook

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

business services

Digitálny pracovný priestor

Navrhneme, nakonfigurujeme a uvedieme do života vaše digitálne pracovné priestory, aby vaše tímy mohli efektívne spolupracovať a získať viac zo svojho pracovného dňa, nech už pracujú kdekoľvek.

Ďalšie informácie

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Poskytujeme plán a cloudové riešenia, ktoré vám pomôžu modernizovať IT infraštruktúru, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné operácie.

Ďalšie informácie