Digitálny pracovný priestor
Prístup odkiaľkoľvek

Bezproblémová spolupráca, nech už vaši ľudia pracujú kdekoľvek

Digitálny pracovný priestor

Kde a ako pracujeme sa mení; hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Tieto nové postupy v kombinácii s novými a neustále sa vyvíjajúcimi technológiami si vyžadujú, aby sme sa ešte viac sústredili na to, akým spôsobom komunikujeme a spolupracujeme. 
 
Potrebujete odbornosť a víziu
Využívame holistický prístup k navrhovaniu, integrácii a podpore vašich digitálnych pracovných priestorov, ktoré podporia motivovanosť zamestnancov a pomôžu vám dosiahnuť novú úroveň výkonu. Disponujeme veľkým portfóliom riešení a ekosystémom partnerstiev v oblasti riadenia tlače, komunikácie a pracovného priestoru, takže máme aj odbornosť aj dosah potrebné na pozdvihnutie vášho digitálneho pracovného priestoru na novú úroveň. Máme víziu, vďaka ktorej vám dokážeme pomôcť vytvoriť a prispôsobiť váš budúci pracovný priestor, či už patríte medzi malé, stredné alebo veľké spoločnosti.
image

55 % zamestnancov je vysoko výkonných, ak si môžu flexibilne vybrať, kde, kedy a s kým budú pracovať.

Bohaté znalosti spoločnosti Ricoh v oblasti digitálneho pracovného priestoru sú zárukou, že spolupráca bude prebiehať hladko a váš tím bude mať všetko potrebné na špičkový výkon.
 
Podstata hybridnej práce spočíva v zaistení bezproblémového využívania digitálnych technológií pre vašich zamestnancov, nech už sú kdekoľvek.
 
To najlepšie z oboch svetov
Budovanie mosta k hybridnej pracovnej sile znamená zachovať si to najlepšie z fyzického pracoviska a skĺbiť to s tým najlepším z práce na diaľku a online. Ako však nájsť správny pomer medzi tým, čo chcú zamestnanci (flexibilita, motivácia, mobilita), a tým, čo musí zabezpečiť sektor IT (zabezpečenie, súlad, štandardizované procesy)?
 
Poďme spoločne vytvoriť váš digitálny pracovný priestor
Vašim tímom umožňíme podávať najlepšie výkony a vytvoríme podmienky na realizáciu potenciálu každého človeka. Na začiatku nášho úsilia sa dôkladne oboznamujeme s vašimi zamestnancami, vašimi aktuálnymi technológiami a cieľmi, ktoré potrebujete dosiahnuť vo vašich budúcich digitálnych pracovných priestoroch. Spoločne s vašimi tímami navrhujeme, konfigurujeme, zavádzame a podporujeme vaše digitálne pracovné priestory kdekoľvek na svete – a zároveň ponúkame škálovateľnosť v závislosti od rastu vášho podniku.

V čom vynikáme

Služby správy tlače

areo

Definovanie novej éry tlače

Umožnite svojim ľuďom efektívnejšie vytvárať, ukladať, tlačiť a využívať informácie optimalizáciou procesov a technológií naprieč vaším informačným ekosystémom. Znížite zaťaženie interných zdrojov a dosiahnete prevádzkové úspory.
Ďalšie informácie

Služby komunikácie a spolupráce

areo

Umožnite vášmu tímu lepšie pracovať

Spojte sa a spolupracujte bez námahy naprieč tímami, pracovnými priestormi a geografickými lokalitami pomocou najlepších hlasových, video a interaktívnych zobrazovacích technológií vo svojej triede. Vytvárajte lepšie pracovné podmienky a zároveň zvýšite motiváciu zamestnancov a zákazníkov.
Ďalšie informácie

Správa služieb pracoviska

areo

Zvýšte produktivitu vďaka bezproblémovej používateľskej skúsenosti

Využite plný potenciál svojich zamestnancov kedykoľvek a kdekoľvek. Naše odborné služby podpory udržiavajú a vylepšujú vaše prevádzkové funkcie – a zaisťujú, že váš tím má všetko potrebné na podávanie vynikajúcich výkonov v akomkoľvek rozsahu.
Ďalšie informácie

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Odporúčané pre vás

Biela kniha

guide to implement cloud solutions

Správny spôsob implementácie cloudových riešení

Komplexná digitálna transformácia vyžaduje, aby ste dôkladne zvážili celú cestu; neexistuje žiadna stopercentne univerzálna cloudová infraštruktúra.
Stiahnuť whitepaper

Správa

Prioritising technology to boost business agility

Čas privítať digitálne pracovisko

Pracovisko sa musí digitalizovať. Zistite, ako môžete optimálne využiť inovatívne technológie a služby, aby ste vašim tímom umožnili pracovať inteligentnejšie.
Stiahnuť správu

Prípadová štúdia

vodafone ricoh case study

Uvedenie flexibilnej práce do reálneho života

V snahe optimalizovať využitie priestoru sa spoločnosť Vodafone rozhodla pre cloudový systém, ktorý by podporil jej zámer - umožniť zamestnancom pracovať flexibilnejšie.
Prevziať prípadovú štúdiu

Obchodné služby Ricoh

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
business services

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Manažment obchodných procesov

Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Cloud a infraštruktúra

Poskytujeme plán a cloudové riešenia, ktoré vám pomôžu modernizovať IT infraštruktúru, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné operácie.

Ďalšie informácie