Cloud a infraštruktúra
Cloud ako univerzálne riešenie

Všetky riešenia cloud computingu a cloud hostingu, ktoré potrebujete

Služby cloudu a infraštruktúry

Spoločnosti po celom svete urýchľujú digitálnu transformáciu a rýchlo si osvojujú nové stratégie. Katalyzátorom tejto zmeny je cloud. Umožňuje zvyšovať agilnosť, produktivitu a zabezpečenie, takže spoločnosti teraz môžu mieriť vyššie a dosiahnuť ďalej vďaka dobre spravovanej cloudovej infraštruktúre.
 
Správne riešenia, správny plán a správny tím
Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje viac než len technológiu. Potrebujete správny plán a tím, aby ste to dosiahli. Ak máte k dispozícii správne cloudové riešenia a odborné znalosti na ich správu, môžete zmodernizovať a skonsolidovať vašu infraštruktúru IT. Zároveň môžete transformovať podnikové operácie, aby sa stali agilnejšími, nákladovo efektívnejšími a bezpečnejšími, a zároveň realizovať inovácie na systémy nasledujúcej generácie. 
image

Dve tretiny firiem tvrdia, že ich iniciatívy v oblasti cloudu nepriniesli očakávané výsledky.

Služby cloudu a infraštruktúry od spoločnosti Ricoh vám prinášajú spoľahlivé a jasne definované riešenie na podporu agilnosti a inovácií spoločnosti.
 
Cloud posilňuje odolnosť v kľúčových obchodných oblastiach, zlepšuje spoluprácu online a zvyšuje angažovanosť zákazníkov vo virtuálnom svete. Mnohé firmy si na vlastnej koži overili, akú dôležitú úlohu zohráva cloud v rámci digitalizácie firemnej agendy. Subjekty, ktoré zvolili prístup „cloud-first“, dokážu rýchlejšie inovovať, vytvárať nové toky príjmov a konkrétnejšie reagovať na potreby zákazníkov.
 
V spolupráci s vami určíme vhodný prístup
Či už ste sa rozhodli pre prístup "cloud-first", alebo sa spoliehate na kapacity dostupné na pracovisku, úzko spolupracujeme s vašim tímom, aby sme pochopili vašu obchodnú a IT stratégiu, existujúcu infraštruktúru a prevádzkové ciele. 
 
Rozšírte celú vašu infraštruktúru IT
Môžeme implementovať, spravovať a rozširovať celú vašu infraštruktúru IT s cieľom zaistiť globálne využitie s lokálnym pokrytím. Zároveň budete mať prístup k rozsiahlym technickým odborným znalostiam bez nutnosti najímať ďalšie interné zdroje, takže bude zaistené kompletné pokrytie vašich potrieb v súčasnosti aj budúcnosti. 

V čom vynikáme

Služby infraštruktúry cloudu

areo

Zjednodušujte. Automatizujte. Optimalizujte.

Máme rozsiahle odborné znalosti týkajúce sa súkromných, verejných a hybridných cloudových prostredí. Vďaka našej kombinácii riešení multicloudových a hybridných cloudových služieb vám môžeme pomôcť zvýšiť pružnosť, škálovateľnosť a flexibilitu spoločnosti, zvýšiť produktivitu a zaistiť ochranu vašich údajov. Všetky riešenia cloudových výpočtových služieb a hosťovania v cloude, ktoré potrebujete na úspešné zvládnutie digitálnej transformácie a udržanie konkurencieschopnosti.
Ďalšie informácie

Riešenia a služby infraštruktúry IT

areo

Prispôsobiteľná starostlivosť o vašu kritickú infraštruktúru IT

Ponúkame komplexnú infraštruktúru vrátane hardvéru, softvéru, správy služieb a poradenstva, pričom zároveň pomáhame navrhnúť a implementovať flexibilnú, škálovateľnú a robustnú infraštruktúru IT. Naše riešenia a služby infraštruktúry IT zaisťujú efektívnu, bezpečnú a spoľahlivú správu vašich systémov IT kritických z hľadiska predmetu podnikania, takže vám pomáhajú naplno využiť váš potenciál.
Ďalšie informácie

Sieťové riešenia a služby

areo

Pripojenie, ktoré pokrýva vaše potreby dnes aj v budúcnosti

Mať k dispozícii škálovateľnú, odolnú a zabezpečenú sieť ako základ infraštruktúry IT je dnes dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Navrhujeme, nasadzujeme, monitorujeme a optimalizujeme vaše možnosti pripojenia, aby ste sa mohli spoľahnúť na bezproblémové pripojenie v rámci vašej siete. Takýmto spôsobom môžete zachovať kontinuitu podnikania a zaistiť optimálnu skúsenosť pre vašich zamestnancov a zákazníkov za každých okolností.
Ďalšie informácie

Kontinuita podnikania a obnova dát

areo

Nedovoľte, aby čokoľvek narušilo kontinuitu kľúčových procesov

Prechod na prácu na diaľku a decentralizovanú spoluprácu znamená, že je nevyhnutné zaistiť nepretržitú prevádzku a zabezpečenie údajov. Okamžite disponibilná a profesionálna správa infraštruktúry pomáha znížiť investičné a prevádzkové náklady spojené s nevyužitými zdrojmi, pričom sa zároveň minimalizujú prerušenia kritických procesov. Pomáhame vám maximalizovať dobu prevádzky a dostupnosť, aby ste dokázali obnoviť podnikanie v prípade výskytu núdzovej situácie.
Ďalšie informácie

Odporúčané pre vás

PRÍRUČKA

guide to cloud and hybrid solutions

Optimálna kombinácia cloudových a hybridných riešení

Naša príručka vám ukáže, ako implementovať správnu kombináciu cloudových a hybridných riešení, aby vznikla efektívna, škálovateľná a bezpečná infraštruktúra.
Stiahnuť príručku

Biela kniha

guide to implement cloud solutions

Správny spôsob implementácie cloudových riešení

Komplexná digitálna transformácia vyžaduje, aby ste dôkladne zvážili celú cestu; neexistuje žiadna stopercentne univerzálna cloudová infraštruktúra.
Stiahnuť whitepaper

Prípadová štúdia

Allfunds Bank logo

Allfunds Bank

Ricoh pomohol Allfunds Bank vyvinúť digitálny portál, ktorý poskytuje svojim zákazníkom pohlcujúci používateľský zážitok naprieč všetkými kanálmi.
Stiahnuť prípadovú štúdiu

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás

Obchodné služby Ricoh

Objavujte celý rad profesionálnych služieb a riešení s cieľom pomôcť vašej spoločnosti k pokroku na digitálnej ceste.

Pozrite si všetky naše obchodné riešenia
business services

Digitálny pracovný priestor

Navrhneme, nakonfigurujeme a uvedieme do života vaše digitálne pracovné priestory, aby vaše tímy mohli efektívne spolupracovať a získať viac zo svojho pracovného dňa, nech už pracujú kdekoľvek.

Ďalšie informácie

Digitálne skúsenosti

Náš vysokokvalifikovaný tím dátových expertov a vývojárov navrhuje, vytvára, implementuje a spravuje riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálnu angažovanosť zákazníkov.

Ďalšie informácie

Kybernetická bezpečnosť

Môžeme vám pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.

Ďalšie informácie

Manažment obchodných procesov

Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.

Ďalšie informácie