Obchodná služba
MENÍME PRÍSTUP K PRÁCI

Nástroje, technológie a odborné znalosti, ktoré potrebujete na splnenie najnáročnejšej pracovnej výzvy zajtrajška

Naše obchodné riešenia

Technológia mení spôsob, akým pracujete. Mení to, ako spolupracujú vaše tímy, ako poskytujete služby zákazníkom, ako chránite svoje podnikanie a dokonca aj to, ako rastiete.
 
Asistencia počas každého kroku
V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie – aby podnecovala k zanietenosti zamestnancov, prinášala inovácie, zlepšovala zabezpečenie a podporovala udržateľnosť. Asistujeme vám na každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru. 
Leading Change at Work Video Cover.jpg

Práca sa mení

V spoločnosti Ricoh pomáhame ľuďom pracovať bez kompromisov. To znamená dohliadame na to, aby boli tie správne informácie a technológie vždy k dispozícii, vždy zabezpečené a aby vždy pracovali v prospech každého.

Riešenia a služby

digital workspace

Digitálny pracovný priestor

Práca je o tom, čo robíte, nie kde to robíte. Navrhujeme, konfigurujeme a zavádzame vaše digitálne pracovné priestory, čím umožňujeme vašim tímom efektívne spolupracovať a využívať pracovný čas, nech už pracujú odkiaľkoľvek.
Naplno využite potenciál vášho tímu
cloud solutions and IT infrastructure services

Cloud a infraštruktúra

Ak chcete využiť plný potenciál cloudu, potrebujete jasnú víziu. Vypracúvame plány a cloudové riešenia s cieľom pomôcť vám modernizovať a konsolidovať infraštruktúru IT, automatizovať pracovné úlohy a transformovať obchodné procesy.
Využite plný potenciál cloudu
business process management solutions and services

Správa firemných procesov

Keď zautomatizujete manuálne úlohy náročné na prácu, vaše podnikanie pôjde ako po masle. Prispievame k udržaniu angažovanosti a produktivity vášho tímu vďaka jednoduchším, rýchlejším a nákladovo efektívnejším spôsobom práce.
Zefektívnite obchodné procesy a pracovné postupy
cybersecurity strategy, services and solutions

Kybernetická bezpečnosť

Prejdite do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných riešení a služieb kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi. Vďaka špičkovým odborným znalostiam v oblasti kybernetickej bezpečnosti vám môžeme pomôcť vybudovať odolnú infraštruktúru IT, identifikovať a riešiť nedostatky súvisiace so zabezpečením, ako aj zaistiť ďalší rast.
Detegujte, predvídajte a eliminujte kybernetické hrozby
digital customer experience

Digitálne skúsenosti

Vynikajúca skúsenosť zákazníka sa začína špičkovou skúsenosťou zamestnancov. Náš mimoriadne skúsený tím vývojárov a dátových špecialistov vám pomôže prekonať očakávania zákazníkov na každom kontaktnom bode. Navrhujeme, vytvárame, implementujeme a spravujeme riešenia, ktoré poskytujú vašim zamestnancom všetko potrebné na to, aby dokázali urobiť vynikajúci a dlhotrvajúci dojem.
Zlepšite digitálne skúsenosti
Graphic Arts

Grafická komunikácia

Možnosti tlače sú nekonečné. Spoločnosť Ricoh vám pomáha pri rozvoji, digitalizácii a vytváraní výhody udržateľného podnikania. Poskytuje riešenia v oblasti hardvéru, softvéru a služieb, ktoré prinášajú nové možnosti profesionálnej tlače.
Objavte všetky naše riešenia grafickej komunikácie
Ricoh_Gartner_Magic_Quadrant.jpg

Spoločnosť Ricoh sa v roku 2021 umiestnila v hodnotení Magic Quadrant spoločnosti Gartner, v kategórii Služby riadeného pracoviska v Europe

Prečítajte si viac

Prejavená dôvera naprieč odvetviami po celom svete

Prípadová štúdia

Skupina NH Hotel

Odhodlanie prinášať inovácie

Skupina NH Hotel Group chcela zlepšiť služby pre hostí a efektivitu podnikania. Partnerstvo so spoločnosťou Ricoh vyústilo do systému služieb pre zasadacie miestnosti.
Stiahnuť prípadovú štúdiu

Prípadová štúdia

nwg italia ricoh case study

Spoľahlivé služby, ktoré sú vždy k dispozícii

Spoločnosť NWG Italia využíva novú infraštruktúru, ktorá sa opiera o vysokovýkonné servery, úložiská a záložné systémy, aby boli systémy vždy dostupné.
Stiahnuť prípadovú štúdiu

Prípadová štúdia

royal floraholland uses docuware

Optimalizácia pracovných postupov pre spoločnosť Royal FloraHolland

Spoločnosť Royal FloraHolland si vybrala službu DocuWare, pretože ponúka plnohodnotné funkcie archivácie, podrobného vyhľadávania a zaistenia súladu, pričom sa poskytuje formou SaaS.
Stiahnuť prípadovú štúdiu

Spojme sa

Porozprávajte sa s odborníkom zo spoločnosti Ricoh

Spojte sa s niektorým z našich konzultantov a zistite, ako môžeme pomôcť vašej spoločnosti.

Kontaktujte nás