Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Prečo pracovať pre Ricoh

V Ricoh si uvedomujeme, že naša sila je v ľuďoch. Pôsobíme v 180 krajinách, zamestnávame viac než 100 000 ľudí a neustále hľadáme spôsoby, ako prinášať našim zamestnancom nové možnosti.

Kariéra a osobný rast

Ako časť obchodných činností ponúkame škálu vzdelávacích príležitostí pre zamestnancov, aby sa mohli vyvíjať a rásť. Poskytujeme online vzdelávacie programy, e-learning a školenie v učebniach a ponúkame školenia a profesionálny rozvoj týkajúci sa konkrétnej práce. Okrem toho zabezpečujeme akadémie pre prvotriedne štúdium v manažérskych, predajných a technických odboroch.

Zameriavame sa na to, aby sme pomohli našim zamestnancov vyniknúť a zlepšiť ich zručnosti pri plnení budúcich obchodných potrieb a naším krédom je „vytvoriť vysokovýkonné tímy a zamestnancov, ktorí budú mať možnosti na zúročenie svojho potenciálu“.

Náš interaktívny online vzdelávací portál ponúka osobnostný rozvoj a školenie a pripravuje časový plán vzdelávania, takže môžete vidieť, aké programy vhodné pre vašu pracovnú pozíciu práve prebiehajú a kedy.

Naši vedúci pracovníci sú zameraní na neustály úspech a veľa investujeme do praktických a akreditovaných manažérskych programov pre nižší, stredný a vysoký manažment. Všetky naše programy sú organizované externe, či už inštitútom Institute of Leadership and Management alebo Chartered Instituted of Management.

Tiež ponúkame veľa príležitostí pre rast našich technických a odborných zamestnancov. Ak sa rozhodnete pripojiť k spoločnosti Ricoh, môžete mať istotu, že sa nikdy neprestanete vzdelávať, objavovať a rásť v rámci nášho podnikania.

Politika rozmanitosti

Ricoh sa zaviazal k rovnosti možností a k proaktívnemu a inkluzívnemu prístupu k rovnosti. Žiadny žiadateľ alebo zamestnanec nebude diskriminovaný na základe veku, postihnutia, pohlavia, zmeny pohlavia, tehotenstva, rasy, sexuálnej orientácie, viery alebo presvedčenia, manželstva alebo civilného partnerstva.Voľné pracovné miesta

Hľadáte novú prácu? Pozrite sa, aké pracovné ponuky má pre vás spoločnosť Ricoh Slovakia a kontaktujte nás hneď.

Voľné pracovné miesta