Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Workforce United


Pracovníci všetkých generácií sú jednotnejší ako kedykoľvek predtým

Pracovná sila je jednotnejšia ako kedykoľvek predtým vo svojej požiadavke na radikálnu zmenu v spôsobe, akým všetci budeme podnikať v budúcnosti.

Nová štúdia spoločnosti Ricoh Europe, ktorú uskutočnila spoločnosť Coleman Parkes, skúma, či sa názory a postoje rôznych generácií na pracovisku od seba vzdialili alebo sa k sebe priblížili. Skúma tiež, aká veľká pozornosť by sa mala venovať potrebám rôznych generácií, a ako najlepšie zabezpečiť, aby každý jednotlivec mohol prosperovať.

Generácie sú definované nasledovne:

  • Generácia Baby Boomers: 1946 až 1964
  • Generácia X: 1965 až 1980
  • Generácia Y: 1981 až 1995
  • Generácia Z: 1996 – doteraz


Prieskum sa uskutočnil v roku 2019 na 4 580 respondentoch z Rakúska, Belgicka, Luxemburska, Českej republiky, Dánska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Maďarska, Talianska, Holandska, Nórska, Poľska, Portugalska, Ruska, Slovenska, Južnej Afriky, Španielska, Švédska, Švajčiarska, Turecka, Spojeného kráľovstva a Írska.


Pracovníci hledají „dokonalé spojení“ s hodnotami zaměstnavatele

Pracovníci hledají „dokonalé spojení“ s hodnotami zaměstnavatele

Bez ohledu na věk se výběr profese a pracovního stylu stává více rozhodujícím faktorem toho, kdo jsme jako jednotlivci. Mladší zaměstnanci jsou často popisováni jako idealisté, kterým záleží na hodnotách. Toto označení je přesně vystihuje a platí nejen pro ně. 

V hodnoty a ideály své společnosti věří dvě třetiny (65 %) lidí všech generací. Většina zaměstnanců napříč všemi generacemi souhlasí s tím, že udržitelnost musí být v budoucnu klíčovou prioritou. Je nevyhnutelné, že způsob, jakým se dnes ve světě podniká, se v následujících letech dramaticky změní.

Prečítajte si celý článok


Technológie umožňujú zvyšovanie produktivity, preto by sa zamestnanci potešili štvordňovému pracovnému týždňu

Technológie umožňujú zvyšovanie produktivity, preto by sa zamestnanci potešili štvordňovému pracovnému týždňu

Vyriešenie hlavolamu týkajúceho sa produktivity v práci spočíva v menšom počte hodín každý týždeň, nie väčšom. Väčšina európskych zamestnancov si myslí, že v blízkej budúcnosti je pravdepodobný štvordňový pracovný týždeň, čo je výsledkom výhod technológií na pracovisku, ktoré šetria čas. Správne nástroje môžu zlepšiť ich produktivitu a efektívnosť, možno dokonca ušetria dostatok času, aby moholi skrátiť pracovný týždeň. 

Bez ohľadu na vekovú skupinu, takmer tri štvrtiny (72 %) zamestnancov majú záujem o väčší vplyv na svoju prácu a zvýšenie svojej produktivity prostredníctvom školení a využívania technológií.

Prečítajte si celý článok