Ricoh získal cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75
24.04.2023

Ricoh získal cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75

TOKIO, 25. apríla 2023 – Spoločnosť Ricoh získala tohtoročnú cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75 v kategórii "Produkt". Spoločnosť iF International Forum Design GmbH so sídlom v Hannoveri, najstaršia nezávislá organizácia v oblasti dizajnu na svete, každoročne organizuje súťaž iF DESIGN AWARD.

Ricoh získal cenu iF DESIGN AWARD 2023 za RICOH THETA X a RICOH Pro Z75

360-stupňová kamera: RICOH THETA X

RICOH THETA X je pokročilý model série 360-stupňových kamier Ricoh THETA. THETA X zostáva verná pôvodnej koncepcii THETA, ale má nové funkcie, ktoré spĺňajú rastúce potreby v oblasti 360-stupňovej fotografie. Je to prvý model tejto série s dotykovým displejom a zvýšeným rozlíšením, ktoré vytvára živšie snímky. Vymeniteľná batéria podporuje dlhodobé snímanie a externá pamäťová karta poskytuje ďalšie úložisko.

Produkčná tlačiareň: RICOH Pro Z75

Produkčná tlačiareň: RICOH Pro Z75

RICOH Pro Z75 je špičková hárková atramentová tlačiareň pre komerčnú tlač. Dokáže vytlačiť až 4 500 hárkov za hodinu na papier do formátu B2. Táto používateľsky prívetivá tlačiareň, spĺňajúca potreby tlačiarenských spoločností v čase, keď tlačiarenský priemysel prechádza digitálnou transformáciou, podporuje širokú škálu typov médií s kvalitou obrazu porovnateľnou s ofsetovou tlačou. Počnúc počiatočnou fázou procesu vývoja produktu navštevovali tímy z oblasti dizajnu, plánovania produktov a inžinierstva zákazníkov, aby porozumeli spôsobu ich práce, a získané poznatky využili na to, aby prispeli k lepšiemu vývoju produktu smerom nahor.

O ocenení iF DESIGN AWARD

O ocenení iF DESIGN AWARD

Ocenenie iF DESIGN AWARD je od roku 1954 uznávané ako arbiter kvality za vynikajúci dizajn. Značka iF Design je celosvetovo známa vďaka vynikajúcim dizajnérskym službám a ocenenie iF DESIGN AWARD je jednou z najvýznamnejších cien za dizajn na svete. Oceňuje úspechy v oblasti dizajnu vo všetkých disciplínach: dizajn výrobkov, obalov, komunikácie a služieb, architektúry a interiérovej architektúry, ako aj profesionálny koncept, používateľskú skúsenosť (UX) a používateľské rozhranie (UI). Všetky ocenené práce sú uvedené na stránke www.ifdesign.com.

Súvisiace prepojenie

Cena iF za dizajn

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk