Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Ricoh tretí rok po sebe uznaný spoločnosťou CDP za lídra v oblasti zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca

TOKIO, 16. marca 2023 – Spoločnosť Ricoh Company, Ltd. opäť získala hodnotenie "A" v rámci každoročného hodnotenia zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca (Supplier Engagement Rating - SER) spoločnosťou CDP a už tretí rok po sebe sa umiestnila v prestížnom rebríčku CDP Supplier Engagement Rating Leader.

Ricoh tretí rok po sebe uznaný spoločnosťou CDP za lídra v oblasti zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca

Každoročné hodnotenie SER CDP je určené na hodnotenie a podnecovanienie opatrení v oblasti riadenia podnikového dodávateľského reťazca v otázkach klímy na základe dotazníka CDP o zmene klímy. CDP* oceňuje najlepšie hodnotené spoločnosti v rebríčku zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca, z ktorých sa spoločnosť Ricoh nachádza medzi 8 % najlepších (približne 650 hodnotených spoločností).

Cieľom spoločnosti Ricoh je do roku 2030 dosiahnuť bezuhlíkovú spoločnosť znížením emisií skleníkových plynov v celom dodávateľskom reťazci o 40 % (kategórie obstarávania, spotreby a dopravy) oproti roku 2015. Tento environmentálny cieľ bol Iniciatívou SBT (SBTi) certifikovaný ako "cieľ 1,5 °C". Okrem podpory dekarbonizačných iniciatív, v rámci skupiny Ricoh, organizuje aj informačné stretnutia pre dodávateľov s cieľom zabezpečiť, aby plnili ciele znižovania emisií skleníkových plynov, ktoré sú v súlade s kritériami SBTi 2°C. V rámci koncepcie Comet Circle, ktorá bola založená v roku 1994, spoločnosť Ricoh poskytuje recyklovateľné produkty s využitím svojej technológie 3R ("redukcia, repasovanie, recyklácia") a globálneho systému zberu, ktorý rozvíjala dlhé roky. Popri týchto iniciatívach Ricoh uznáva, že jej aktívna podpora dekarbonizačných aktivít dodávateľov a zverejňovanie informácií sú vysoko hodnotené na medzinárodnej úrovni a viedli k tomuto uznaniu.

"Sme veľmi hrdí na naše vytrvalé odhodlanie dosahovať ciele ESG a podporovať dodávateľov pri presadzovaní environmentálnej zodpovednosti pri ich činnostiach." povedala Mikako Suzuki, korporátna riaditeľka a vedúca oddelenia stratégie ESG spoločnosti Ricoh Company, Ltd. "Spoločnosť Ricoh považuje klimatické zmeny za jeden z najzávažnejších sociálnych problémov a podporuje aktivity zamerané na úsporu energie a využívanie obnoviteľných zdrojov energie vo svojich vlastných zariadeniach. Podporuje tiež spoluprácu partnerov a zákazníkov s cieľom realizovať bezuhlíkovú spoločnosť v celom hodnotovom reťazci."

*CDP je globálna nezisková organizácia, ktorá podnecuje spoločnosti a vlády k znižovaniu emisií skleníkových plynov, ochrane vodných zdrojov a ochrane lesov. V roku 2022 viac ako 680 investorov s aktívami v hodnote viac ako 130 biliónov USD a 280 významných nákupcov so 6,4 biliónmi USD výdavkov na verejné obstarávanie požiadalo spoločnosti o zverejnenie údajov o vplyvoch na životné prostredie, rizikách a príležitostiach prostredníctvom platformy CDP a odpovedalo rekordných viac ako 18 700 spoločností

Spoločnosť CDP, ktorá je plne zosúladená s TCFD, je najväčšou environmentálnou databázou na svete a jej výsledky sa vo veľkej miere využívajú pri rozhodovaní o investíciách a obstarávaní s cieľom dosiahnuť bezuhlíkové, udržateľné a odolné hospodárstvo. CDP je zakladajúcim členom iniciatívy Science Based Targets, koalície We Mean Business, The Investor Agenda a iniciatívy Net Zero Asset Managers.

Súvisiace odkazy

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159