Ricoh bol zaradený do rebríčka TIME’s World’s Best Companies za 2023
15.09.2023

Ricoh bol zaradený do rebríčka TIME’s World’s Best Companies za 2023

TOKIO, 15. septembra 2023 - Spoločnosť Ricoh bola magazínom TIME ocenená ako jedna z najlepších svetových spoločností roku 2023. Rebríček uvádza 750 najvýkonnejších spoločností na celom svete na základe troch základných ukazovateľov: spokojnosť zamestnancov, rast príjmov a udržateľnosť (ESG). Spoločnosť Ricoh sa v hodnotení udržateľnosti umiestnila v prvých 35 %.

Tento nový, tohtoročný rebríček uskutočnil TIME v spolupráci so spoločnosťou Statista, popredným medzinárodným poskytovateľom trhových a spotrebiteľských údajov a rebríčkov. Komplexná štúdia hodnotila spoločnosti na základe ich príjmov, environmentálnych, sociálnych a riadiacich kritérií na základe údajov z databázy spoločnosti Statista. Na meranie spokojnosti zamestnancov sa uskutočnil aj prieskum medzi približne 150 000 účastníkmi v 58 krajinách.


Ricoh bol zaradený do rebríčka TIME’s World’s Best Companies za 2023

Tento rok bola spoločnosť Ricoh tiež zaradená do rebríčka Global 100 Most Sustainable Corporations 2023 (100 najudržateľnejších korporácií sveta 2023), ktorý zostavuje spoločnosť Corporate Knights, a do rebríčka Asia-Pacific Climate Leaders 2023, ktorý zostavuje Financial Times a Statista.

Ricoh bude pokračovať v zosúlaďovaní ESG a obchodného rastu riešením sociálnych problémov prostredníctvom podnikania, ako je zvyšovanie produktivity zákazníkov prostredníctvom našich digitálnych služieb a vývoj ekologických produktov a služieb.

Súvisiace odkazy:

TIME World’s Best Companies
Ricoh joins Asia-Pacific Climate Leaders list for two consecutive years
Ricoh selected as one of the 2023 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World
Ricoh Group’s Seven Material Issues and SDGs

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh je popredným poskytovateľom integrovaných digitálnych služieb a riešení pre tlač a spracovanie obrazu, ktoré sú navrhnuté na podporu digitálnej transformácie pracovísk, pracovných priestorov a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Ricoh so sídlom v Tokiu pôsobí celosvetovo a oslovuje zákazníkov v približne 200 krajinách a regiónoch, pričom sa opiera o odborné vedomosti, technológie a organizačné schopnosti, ktoré sa rozvíjali počas 85-ročnej histórie spoločnosti. Vo finančnom roku, ktorý sa skončil v marci 2023, dosiahla skupina Ricoh celosvetový obrat 2 134 miliárd jenov (približne 16,0 miliárd USD).

Poslaním a víziou spoločnosti Ricoh je umožniť jednotlivcom nájsť naplnenie prostredníctvom práce tým, že pochopíme a zmeníme spôsob, akým ľudia pracujú, aby sme mohli uvoľniť ich potenciál a kreativitu a realizovať udržateľnú budúcnosť

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.ricoh.sk. 

© 2023 RICOH COMPANY, LTD.Všetky práva vyhradené. Všetky uvedené názvy produktov sú ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá:
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk
Mobile: +421 948 461 159
www.facebook.com/RicohSlovakia/ 
https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/
https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/
www.ricoh.sk