Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Používatelia CAD a veľkoformátových dokumentov môžu využívať rýchlejšiu produkciu s digitálnou farebnou veľkoplošnou tlačiarňou Ricoh IP CW2200

Kompaktný, flexibilný systém novej generácie podporujúci potreby širokej škály produkčných prevádzok od architektúry, inžinierstva a stavebníctva až po vládne úrady

Ricoh Slovakia, Bratislava, 8. marca 2023 – Ricoh oznamuje uvedenie digitálnej farebnej veľkoformátovej tlačiarne Ricoh IP CW2200, ktorá používateľom poskytuje rýchlejšiu a svižnejšiu produkciu CAD výkresov a iných veľkých dokumentov (A1/A0). Bola navrhnutá tak, aby podporovala potreby širokého spektra spoločností v oblasti architektúry, strojárstva, výroby a stavebníctva, ako aj tlačiarní a vládnych oddelení, ktoré sa zaoberajú iba tlačou na veľký formát.

Digitálna farebná veľkoformátová tlačiareň Ricoh IP CW2200 poskytuje rýchlu a všestrannú produkciu
Digitálna farebná veľkoformátová tlačiareň Ricoh IP CW2200 poskytuje rýchlu a všestrannú produkciu

Kompaktná farebná tlačiareň IP CW2200 umožňuje vytvárať vysokokvalitné výstupy rýchlo, jednoducho a za prijateľnú cenu. Najnovší prírastok do portfólia veľkoformátových tlačiarní Ricoh s rýchlou odozvou reaguje na zvýšený dopyt trhu po systémoch určených len na tlač. Dopĺňa nedávno uvedenú veľkoformátovú multifunkčnú tlačiareň Ricoh IM CW2200, ktorá má zabudovanú možnosť skenovania dokumentov až do veľkosti A0. 

Medzi kľúčové výhody patrí:
  • Vynikajúca kvalita obrazu s presnými detailmi, ktorú umožňujú vlastné tlačové hlavy Ricoh GEL-Jet Ricoh Piezo s variabilným počtom bodov a inovatívne atramenty na báze pigmentu GELJET™. Táto bezkonkurenčná kombinácia poskytuje výstup odolný voči UV žiareniu a vode, ktorý rýchlo schne a umožňuje okamžité použitie v interiéri alebo exteriéri bez rozmazania
  • Dlhá životnosť, pretože trvalé tlačové hlavy eliminujú potrebu výmeny, čo pomáha udržiavať nízke prevádzkové náklady
  • Produktivita vďaka maximálnej potlačiteľnej dĺžke 33 m, ktorá poskytuje najdlhšiu špecifikáciu vo svojej triede. Schopnosť tlačiť A0 až do rozlíšenia 1200 x 1200 dpi rýchlosťou 3,8 str. za minútu čiernobielo alebo 2,1 str. za minútu plnofarebne znamená, že tlačiareň ponúka jednu z najvyšších rýchlostí tlače vo svojej triede
  • Flexibilná produkcia pre vyššiu efektivitu podporovaná otvorenou architektúrou Ricoh USB SD Card workflow. Dáta možno odosielať z rôznych zdrojov vrátane USB kľúča, diaľkovo vyhradeného webového nástroja alebo prostredníctvom štandardného ovládača tlačiarne
  • Ekologická prevádzka, ktorej napomáha režim úspory atramentu a krátky čas zahrievania. Nevzniká žiadny odpad z papiera a atramentová technológia neprodukuje emisie. Systém má akreditáciu Energy Star a EPEAT Silver a spĺňa požiadavky smernice RoHS

Craig Lewis, riaditeľ korporátneho predaja, Graphic Communications Group, Ricoh Europe, hovorí: "Farebné veľkoformátové riešenie Ricoh IP CW2200 zvládne všetky požiadavky na vysokokvalitnú nadrozmernú tlač za prijateľnú cenu. Rýchlo a jednoducho sa používa, čím zvyšuje produktivitu. Jeho všestrannosť umožňuje splniť rôznorodé potreby aplikácií a znížiť počet externých dodávateľov, pričom náklady možno znížiť úsporou pracovnej sily. Kombinácia týchto výhod ponúka klientom vysoko produktívny systém, ktorý nákladovo efektívne reaguje na meniace sa požiadavky."

RICOH IP CW2200 je k dispozícii od 1. apríla v celom regióne EMEA.

Viac informácií nájdete na stránkach www.ricoh.sk v časti Veľkoformátové tlačiarne

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159