Poskytovatelia tlačových služieb môžu využívať výhody rozšírenej analýzy dát vďaka integrácii RICOH Supervisor™ a RICOH ProcessDirector™
07.09.2022

Poskytovatelia tlačových služieb môžu využívať výhody rozšírenej analýzy dát vďaka integrácii RICOH Supervisor™ a RICOH ProcessDirector™

Kombinácia automatizovaného riadenia pracovných postupov s prispôsobiteľnou vizualizáciou údajov mení prevádzkové informácie na využiteľné obchodné informácie.

Ricoh Europe, Bratislava, 07. septembra 2022 - Spoločnosť Ricoh oznámila integráciu aplikácií RICOH Supervisor a RICOH ProcessDirector, ktorá používateľom umožňuje posunúť analýzu dát na novú úroveň. Táto integrácia poskytuje pokročilý prehľad až na úroveň dokumentov vrátane prehľadu o objeme produkcie, ako aj o činnostiach tlačiarne a operátorov zariadení prostredníctvom prispôsobiteľných ovládacích panelov. Klienti môžu identifikovať trendy, odhaľovať rizikové miesta v produkcii, znižovať spotrebu spotrebného materiálu a získavať skúsenosti, ktoré pomôžu ich prevádzke presne a efektívne produkovať konzistentné výstupy.

Print Service Providers to benefit from enhanced data analytics with RICOH Supervisor™ and RICOH ProcessDirector™ integration
Užitočné informácie poskytnuté novo integrovaným RICOH Supervisor a RICOH ProcessDirector

RICOH ProcessDirector je popredné, dodávateľsky neutrálne riešenie na automatizáciu pracovných postupov určené na zachytávanie, transformáciu a správu údajov a procesov. Pomáha zefektívniť operácie, optimalizovať produktivitu, zvýšiť ziskovosť a dosiahnuť 100 % integritu výstupov. RICOH ProcessDirector je škálovateľné riešenie pracovného toku a komunikácie, ktoré je možné mať k dispozícii formou predplatného aj trvalého cenového nastavenia. Spoliehajú sa naň globálni poskytovatelia tlačových a poštových služieb, finančné a poisťovacie spoločnosti, výrobcovia, maloobchodníci a vládne agentúry.

RICOH Supervisor, ktorý je nezávislý od dodávateľa produkčných tlačiarní aj softvéru, poskytuje vizualizáciu prevádzkových dát, ktorá pomáha tlačiarňam vyhodnocovať využitie a výkonnosť zariadení, eliminovať manuálny zber dát a pochopiť priepustnosť na plánovanie špičkovej kapacity a rastu spoločnosti. RICOH Supervisor, ponúkaný výlučne prostredníctvom modelu softvér ako služba (SaaS), využíva technológie internetu vecí (IoT), aby používateľom poskytol prehľad o údajoch v rámci celej spoločnosti potrebný na riadenie strategických rozhodnutí a investícií, čím sa eliminuje potreba veľkých počiatočných investícií do IT a dlhodobých zmlúv.

Prepojenie RICOH ProcessDirector a RICOH Supervisor umožňuje klientom využívať historické údaje na vytváranie správ o trendoch pre plánovanie kapacít, optimalizáciu výroby a produktivitu operátorov.  Okrem toho môžu používatelia identifikovať príležitosti, zisťovať preventívne opatrenia, ponúkať zvýšený prehľad o metrikách na úrovni kusov a dodávok na lepšie pochopenie nákladov.

Jednou z prvých používateľov tejto integrácie bola americká spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti direct mailingu, ktorá ponúka tlačovú produkciu, správu údajov a kreatívne služby. Jej hovorca to komentuje: "Spoločnosť Ricoh sa naďalej odlišuje a opäť sa ukázala ako vynikajúci partner.  Kombinácia RICOH ProcessDirector a RICOH Supervisor je presne to, čo sme potrebovali na úspešnejšie riadenie nášho podnikania, pretože poskytuje ovládací panel s väčším množstvom údajov o spracovaní úloh, než to boli schopné naše tlačiarne v minulosti."  

Eef de Ridder, viceprezident Ricoh Graphic Communications, Ricoh Europe, komentuje: "Aby používatelia mohli konkurovať na dnešnom rozvíjajúcom sa trhu produkčnej tlače, potrebujú na zlepšenie prevádzky neustály prístup ku kritickým prevádzkovým dátam a akčnému reportingu; nestačí len mať tieto možnosti, ich použite je dnes už rozhodujúcim faktorom úspechu. Využitím schopností RICOH Supervisor na aplikáciu obchodných informácii (BI) na data zhromaždené RICOH ProcessDirector  vybavuje klientov historickými a aktuálnymi prevádzkovými údajmi, ktoré potrebujú na prijímanie informovaných investičných rozhodnutí založených na údajoch, ktoré posúvajú ich podnikanie vpred."


Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk