Nová možnosť predplatiť si RICOH ProcessDirector prináša väčšiu finančnú flexibilitu pre optimalizáciu pracovných postupov
22.09.2020

Nová možnosť predplatiť si RICOH ProcessDirector prináša väčšiu finančnú flexibilitu pre optimalizáciu pracovných postupov

Flexibilná cenová alternatíva ponúka výrazne nižšie počiatočné náklady.

Ricoh Europe, Londýn, 22. september 2020 - Ricoh Europe dnes oznámil, že RICOH ProcessDirector, oceňované, prispôsobiteľné riešenie automatizácie tlačového produkčného workflow, bude od 1. októbra 2020 ponúkané prostredníctvom predplatného. Nová možnosť cenovej ponuky vo forme viacročného predplatného výrazne znižuje počiatočné náklady pre klientov, ktorí chcú pomocou RICOH ProcessDirector zjednodušiť operácie, zlepšiť integritu procesov, znížiť chybovosť a zvýšiť efektivitu. Tento spôsob umožňuje prístup k výkonnému softvéru tým, ktorí uprednostňujú splácanie svojich investícií formou prevádzkových nákladov pred kapitálovými výdavkami.
Nová možnosť predplatiť si RICOH ProcessDirector prináša väčšiu finančnú flexibilitu pre optimalizáciu pracovných postupov
„Keďže poskytovatelia tlače sa prispôsobujú novému štýlu práce, robustná pomôcka ako RICOH ProcessDirector je neoceniteľná,“ povedal Clive Stringer, riaditeľ obchodu kontinuálnej tlače a hi-end softvéru, Skupiny pre produkčnú tlač, spoločnosti Ricoh Europe. „Naši klienti nám vraveli, že hľadajú flexibilnejšie spôsoby, ako získať prístup k schopnostiam RICOH ProcessDirector tak, aby vyhovovali rôznym obchodným modelom - buď na základe predplatného, alebo na základe trvalej licencie. S touto novou ponukou môžeme s potešením prehlásiť, že táto možnosť je teraz dostupná.“
Od 2. novembra 2020 po vydaní RICOH ProcessDirector verzie 3.9 bude RICOH ProcessDirector pripravený na službu cloud, čo ešte zlepší jeho škálovateľnosť a flexibilitu vrátane možnosti byť prevádzkovaný vo virtuálnom prostredí spravovaným klientom. Medzi ďalšie rozšírenia patrí zlepšenie možností zhromažďovania a vykazovania údajov, ako sú vizualizácie vlastných reportov, vylepšenie produktivity jednoduchým používaním pre správcov a operátorov, posilnené skenovanie zraniteľností a ľahká škálovateľnosť pomocou vstavaných komponentov.

RICOH ProcessDirector je overené a pre predajcov neutrálne riešenie pre riadenie pracovných postupov navrhnuté tak, aby:

  • Bezpečne zachytávalo, transformovalo a spravovalo informácie, ktoré pomáhajú riešiť výzvy v rámci pracovných postupov
  • Reagovalo na vyhľadávanie a sledovanie potrieb
  • Plnilo požiadavky na dodržiavanie predpisov a auditu
  • Poskytovalo automatizáciu pracovných postupov
  • Umožňovalo optimalizáciu pošty, správu výstupov, integráciu rozdielnych systémov
  • Riešilo potreby viackanálového doručenia
Viac informácií nájdete na www.ricoh-europe.com.

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.

Kontakt pre médiá: 

Monika Pravdová

Marketing Executive

RICOH Slovakia s.r.o.

E-mail: monika.pravdova@ricoh.sk

Mobile: +421 948 461 159

www.facebook.com/RicohSlovakia/

https://www.linkedin.com/company/ricoh-slovakia/

https://www.instagram.com/ricoh.slovakia/

www.ricoh.sk