Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Keď to vo firme naozaj digitálne šľape

Digitálna transformácia nás obklopuje zo všetkých strán. Rozvoj technológií svojou rýchlosťou ale predbieha našu schopnosť sa na ne adaptovať. Musíme im totiž prispôsobiť interné procesy, ošetriť slabé miesta a hlavne s tým všetkým naučiť pracovať svojich ľudí. Aký je ale recept na úspešnú integráciu moderného prístupu k práci?
Keď to vo firme naozaj digitálne šľape

Technológiu máme, ale kto ju ovláda? 
Spoločnosť Ricoh sa tímovou spoluprácou zaoberá už niekoľko rokov. Niekoľko desaťročí dodáva tlačové technológie, ktoré sa postupne integrovali do šikovného systému, ktorý riadi, čo, kto, kde môže a nemôže tlačiť, či skenovať atď. Najdôležitejší na týchto systémoch však bol rýchlo fungujúci servis, vrátane helpdesku a konzultantov, ktorí sa starali, aby systém „svojim“ ľuďom dobre slúžil.
Podobné je to aj v ďalších oblastiach. Nech ide o rezervačné systémy ovládané cez internet, vybavenie zasadacích miestností, automatické spracovanie všetkých došlých faktúr, zmlúv atď. a k tomu ešte tieto dáta účinne ochrániť pred stále reálnejšími kybernetickými hrozbami. Možnosti sú to nepreberné, opäť je ale dôležité ich dobre nastaviť a čo najrýchlejšie s nimi naučiť pracovať všetkých zamestnancov.
 
Verím tomu, čo vidím 
V priebehu roku 2021 Ricoh ukazoval, ako je možné a hlavne príjemné takéto systémy ovládať. Na online akcii Future is Here bol zdôraznený kontrast medzi hromadou papierov a šanónov a rýchlou komunikáciou s ich digitálnou verziou. Novinka v portfóliu, systém DocuWare, predviedol schopnosť naučiť sa najrôznejšie typy vstupných dokumentov, vyťažiť z nich dôležité údaje a poveriť dotknuté osoby na ich schválenie alebo inú akciu. V ďalších vstupoch boli riešené možnosti vybavenia rokovacích miestností a ich integráciu napr. do MS Teams a v oblasti bezpečnosti prebehla ukážka, kde sú najzraniteľnejšie miesta a pootvorené dvierka pre vždy bdelých zločincov.
V rámci akcie New Age Office Life ukázal Ricoh v priestoroch svojich kancelárií vyššie zmienené technológie v praxi. Najlepšie referencie sú totiž vlastné skúsenosti s využitím spomínaných riešení. Bolo možné vidieť pracovať unikátny systém Ricoh Spaces, ktorý vie okrem rezervácie akéhokoľvek priestoru alebo miesta na parkovanie, účinne overiť, či zarezervovaný priestor niekto naozaj obsadil, v akom stave ho zanechal a prípadne sám zavolal upratovaciu čatu. Atraktívne bolo tiež stanovište s chytrým kioskom na báze dotykového Signage systému. Existuje totiž množstvo pracovníkov, ktorí na svoju prácu nepotrebujú počítač, napriek tomu sa aj oni musia vzdelávať podľa noriem a získavať informácie. Ideálne interaktívne a podľa svojich časových možností. Najdlhšie návštevy si však užilo stanovište zamerané na vzdelávací systém Alenka, ktorý vďaka svojej jedinečnej integrácii do prostredia MS Teams posúva prácu HR oddelenia a systematického vzdelávania zamestnancov na inú úroveň. Alenka sa s vami môže aj rozprávať, ukázať hľadaný návod, alebo si vás vyskúša, ako si pamätáte nadobudnuté vedomosti.

Kedy s tým začnete vy?
Ľudia v spoločnosti Ricoh riešia každý deň potreby svojich klientov v oblasti modernej tímovej spolupráce. Základom je roztlačiť tú pomyselnú ťažkopádnu lokomotívu starých postupov a uviesť veci do pohybu. Začať môžete napríklad digitalizáciou prijatých faktúr, je to cenovo nenáročné riešenie s rýchlym efektom. Pokračovať je možné rokovacími miestnosťami, kde sa každý rýchlo pripojí a je dobre vidieť aj počuť, alebo sa zamerať na rozvoj vzdelania svojich ľudí pomocou dostupného flexibilného riešenia a cenového plánu. Inšpiráciou môžu byť záznamy zo spomínaných akcií a webinárov.
Profesionáli z Ricoh sú pripravení posunúť fungovanie vašej spoločnosti na vyššiu úroveň. Na vás je, kedy s tým Ricoh začne u vás.

#SpolupracaOdkialkolvek #WorkTogetherAnywhere # LeadingChangeAtWork #MenimePristupkPraci

| O spoločnosti Ricoh |

Spoločnosť Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré umožňujú jednotlivcom pracovať inteligentnejšie odkiaľkoľvek.

Vďaka vycibreným znalostiam a organizačným schopnostiam, ktoré spoločnosť Ricoh rozvíjala počas svojej 85-ročnej histórie, je popredným poskytovateľom digitálnych služieb, správy informácií a riešení pre tlač a vizualizáciu navrhnutých na podporu digitálnej transformácie a optimalizáciu výkonnosti spoločnosti.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, má významné prevádzky naprieč celým svetom a jej produkty a služby sa v súčasnosti dostávajú k zákazníkom v približne 200 krajinách a regiónoch. Na konci fiškálneho roku v marci 2022 dosiahla Skupina Ricoh celosvetový obrat vo výške 1 758 miliárd jenov (približne 14,5 miliardy USD).

Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ricoh.sk.

© 2022 RICOH COMPANY, LTD. Všetky práva vyhradené. Akékoľvek uvádzané názvy produktov sú registrovanými ochrannými známkami príslušných spoločností.


Kontakt pre médiá: 
Monika Pravdová
Marketing Executive
RICOH Slovakia s.r.o.
Mobile: +421 948 461 159