Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Carphone Warehouse

Podnikateľský program spoločnosti Carphone Warehouse

Spravované služby v oblasti maloobchodu spoločnosti Ricoh (RMRS) – ktoré sú navrhnuté špeciálne na modernizáciu maloobchodných IT systémov na základe podrobných znalostí odvetvia – umožnili spoločnosti Carphone Warehouse rýchlo digitalizovať prostredie v predajniach, splniť obchodné priority, zároveň znížiť náklady o 10 % a zvýšiť prevádzkovú efektívnosť.  

Carphone Warehouse, maloobchodný gigant, ktorý prevádzkuje rozsiahle zákaznícke služby so 42000 zamestnancami v 11 krajinách a vlastní 1000 maloobchodných predajní iba v Spojenom kráľovstve a Írsku, nedávno s pomocou spoločnosti Ricoh transformoval maloobchodné prevádzky.  

Rovnako ako mnoho technologických lídrov, čo sa uvádza aj v správe Gartner CIO Agenda (2018), riaditeľ IT spoločnosti Carphone Warehouse potreboval zlepšiť zákaznícke skúsenosti s ohľadom na maloobchodný rast vo viacerých kanáloch, a to prostredníctvom inteligentného investovania do IT technológií.  

Riaditeľ IT spoločnosti Carphone Warehouse stanovil jasné obchodné priority, ktoré bolo potrebné riešiť:
 • Zameranie na zákazníka: Vylepšené prvotriedne zákaznícke skúsenosti so spoľahlivejšou technológiou v predajniach a efektívnejším poskytovaním služieb podpory, znížením prestojov systému a zabezpečením lepšieho zákazníckeho servisu, a to prostredníctvom analýzy trendov a preventívnych opráv Optimalizácia/správa/zníženie nákladov: Zníženie nákladov o 10 % efektívnejšou správou hovorov zákazníckej linky súvisiacich s predajňami 
 • Digitalizácia: Vylepšenie 5000 čipových zariadení, aby sa dosiahli lepšie skúsenosti v predajniach 
 • Zlepšenie zákazníckych skúseností so zameraním na poskytovanie prvotriednych zákazníckych služieb vo viacerých kanáloch 
 • Zlepšenie prevádzkovej efektívnosti s cieľom dosiahnuť 10 % zníženie nákladov – to si vyžadovalo transformáciu riadenia oddelenia zákazníckych služieb

Aby sa dosiahol tento cieľ, riaditeľ IT stanovil nasledujúce priority v oblasti IT: 
 • Digitalizovať maloobchodné skúsenosti pre zákazníkov – tento cieľ sa dosiahol zavedením 5000 nových čipových zariadení vo viacerých predajniach 
 • Zlepšiť IT infraštruktúru, aby sa znížili prestoje systému – analýza trendov a preventívne opravy znížili tlak na technickú podporu  

Prečítajte si prípadovú štúdiu o spoločnosti Carphone Warehouse, v ktorej sa dozviete, ako inovatívne riešenie spoločnosti Ricoh znížilo zložitosť riadenia zákazníckych skúseností naprieč  rôznymi kanálmi zapojenia
 • Výzva: Angažovanie zákazníka
 • Odvetvie: Retail
 • Veľkosť firmy: Veľké firmy
 • Servisná linka: Služby na pracovisku

Súvisiace prípadové štúdie

 • Carphone Warehouse

  Carphone Warehouse

  Vďaka Ricoh dokázala spoločnosť Carphone Warehouse digitalizovať prostredie skladu, napĺňať obchodné ciele a znížiť náklady o 10 % a popritom zvýšiť prevádzkovú efektivitu.