Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Bezpečné skenovanie a archivácia

Citlivé informácie môžu byť v ktoromkoľvek štádiu ohrozené, najmä ak sú spravované v nedostatočne kontrolovanom prostredí dokumentov. Bezpečné skenovanie a archivácia od Ricoh, ktoré v našich zabezpečených produkčných strediskách poskytujeme, vám prináša ochranu informácií a pokoj na duši. 

Ricoh poskytuje koncové riešenie, ktoré vám pomôže prejsť z papierových pracovných postupov na digitálnu správu dokumentov, aby ste mohli ľahko vyhľadať, načítať a spracovať citlivé obchodné informácie. Naša služba zachytáva, indexuje a bezpečne ukladá vaše dokumenty, aby ste mali rýchly prístup k informáciám kdekoľvek a kedykoľvek. 

Naša vysoká úroveň zabezpečenia zahŕňa fyzické zabezpečenie ako ochranná služba a nepretržité CCTV sledovanie priestorov s prístupom k riadiacim protokolom a sieťovým firewallom na zaistenie bezpečnosti dokumentov. Sme držiteľom globálnej certifikácie ISO 27001 na riadenie bezpečnosti informácií a náš prístup neustále prispôsobujeme zmenám bezpečnostného profilu.

Hlavné vlastnosti a výhody

Služba bezpečného skenovania a archivácie od Ricoh chráni vaše citlivé dokumenty počas prechodu k bezpapierovým pracovným postupom. Máme kvalifikáciu v oblasti poskytovania riešení citlivým odvetviam, ako sú finančné služby, zdravotníctvo a riešenia, na mieru v súlade s vašou firemnou bezpečnostnou politikou. 

Naša služba zahŕňa:

 • Analýzu s našimi odborníkmi a prispôsobenie riešenia podľa vašej organizácie
 • Zhromažďovanie a príprava dokumentov
 • Bezpečné skenovanie a indexovanie dokumentov
 • Spravovanie záznamov a procesy kontroly kvality 


Presun z papierovej správy dokumentov na digitálne postupy znamená, že môžete využívať výhody:

 • Nižšie prevádzkové náklady spojené s papierovými postupmi
 • Rýchlejšia vnútorná komunikácia a komunikácia so zákazníkom, ako aj časy odozvy vďaka rýchlemu a ľahkému prístupu k základným dokumentom
 • Vyššia vnútorná produktivita, keďže sa zamestnanci môžu sústrediť na iné oblasti podnikania
 • Lepší výkon voči zásadám o životnom prostredí počas presunu k bezpapierovým pracovným postupom
 • Certifikovaný kontrolovateľný prístup k podpore dodržiavania predpisov

Súvisiace služby

 • Digitálna a ofset tlač

  Digitálna a ofset tlač

  Súbor služieb na mieru pre všetky veľké objemy tlače, špecializované výstupy a potreby správy dokumentov.