Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Smart Lockers

Chráňte firemný majetok a podporte svojich zamestnancov poskytnutím bezkľúčového prístupu k zabezpečenému úložnému priestoru.

Naše škálovateľné uzamykacie systémy poskytujú inteligentný bezkľúčový prístup k úložnému priestoru. Možno ich použiť na zabezpečenie firemného majetku vysoké hodnoty, prichádzajúcej/odchádzajúcej pošty a osobných vecí zamestnancov. Technológia sa zabezpečeným pripojením podporuje dynamickú správu úložného priestoru v reálnom čase a umožňuje vykonávať správu inventára, komplexné úschovu pošty a distribúciu zásielok apod.

Naše inteligentné uzamykateľné systémy zmenia spôsob správy vášho pracovného priestoru, overiteľné doručovanie aj ochranu majetku. Vďaka bezproblémovému pripojenie k IT sieti môžu byť uzamykateľné boxy rýchlo prideľované používateľom. Inteligentný softvér pre správu monitoruje využitie a poskytuje podrobné záznamy na vysledovanie. Technológia nepretržitého bezkľúčového prístupu zaisťuje, že stratené kľúče alebo uzamknuté dvere už nebudú problémom.
Hlavné vlastnosti a výhody

Inteligentné uzamykateľné systémy sú inovatívnou kombináciou flexibilného úložného priestoru a IT technológie. Poskytujú škálovateľné úložné boxy, ktoré podporujú vzdialené dynamické pridelenie, zabezpečený nepretržitý bezkľúčový prístup, komplexnú správu a podrobné dáta o využití. Táto technológia poskytuje zabezpečené úložné riešenia pre rušné kancelárie, podateľne, maloobchod aj pre voľnočasové prostredia a športoviská.

  • Škálovateľné elektronické riešenie úložného priestoru na pracovisku
  • Nepretržitý bezkľúčový prístup k zabezpečenému boxu
  • Kontrola prístupu k cennému majetku a inventáru spoločnosti
  • Dynamické priraďovanie úložného priestoru
  • Cloudové nástroje pre vzdialenú správu v reálnom čase
  • Komplexný prehľad ohľadom využitia a kontroly
Prípady využitia

Inteligentné skrinky na balíky menia svet elektronického obchodu

use-cases-smart Nová sieť skriniek na balíky mení dodávanie na poslednom úseku v Južnej Afrike a v krajine pokračuje rast elektronického obchodu.
Silná konkurencia, globalizácia a technologické zmeny spôsobili za posledných 10 rokov na juhoafrickom trhu výrazné zmeny a je nepravdepodobné, že by sa to v blízkej budúcnosti zmenilo. Už nejde o to, kto má najväčšiu flotilu vozidiel, skladov alebo najlepšiu cenu - teraz sa jedná o schopnosť odhadnúť budúci vývoj a úspešne na neho reagovať v lokálnom kontexte.