Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Robotic Service Advantage

Ak sa vaši zákazníci spoliehajú na robotickú technológiu, musíte poskytovať profesionálne služby podpory. Vaši zákazníci očakávajú rýchlu a efektívnu reakciu na ich potreby v oblasti servisu, od prvej interakcie s pracovníkom technickej podpory, až po včasné dodanie náhradných dielov a odborný zásah technikov. Máme k dispozícii ľudí, platformu a odborné znalosti na poskytovanie tejto podpory vo vašom mene.

Vďaka viac ako 80 ročným skúsenostiam sme jedným z popredných svetových poskytovateľov technologických služieb. Vďaka našim zavedeným prevádzkam ponúkame široké portfólio podporných služieb. Platforma RICOH Service Advantage umožňuje rozšíriť našu špičkovú podporu pre vašich zákazníkov. Vďaka rýchlemu odstráneniu nedostatkov v poskytovaní, možnostiach a pokrytí služieb vám pomôžeme znížiť čas uvedenia na trh a zároveň znížiť investičné náklady.

Hlavné vlastnosti a výhody

Služby RICOH Service Advantage predstavujú flexibilné riešenie navrhnuté na mieru. Vďaka našim službám, ktoré poskytujeme v celom regióne EMEA, ponúkame prístup k takmer 5 000 certifikovaným servisným technikom a komplexnému sortimentu podporných služieb vrátane návrhu a implementácie služieb, riadenia služieb, riadenia dodávateľského reťazca a dielov, služieb technickej podpory, diagnostiky na diaľku, inžinieringu v teréne, výkazníctva a fakturácie.

 • Plynulé poskytovanie servisnej podpory zákazníkom v celom regióne EMEA
 • Na mieru navrhnuté riešenie, ktoré rieši nedostatky v kapacite, možnostiach a pokrytí
 • Sieť služieb pokrývajúca Európu, Stredný východ a Afriku
 • Profesionálna podpora poskytovaná takmer 5 000 certifikovanými technikmi
 • Odborné skúsenosti s rozvíjajúcimi sa trhmi a novými technológiami vrátane robotiky
 • Poskytovanie podpory v miestnych jazykoch a porozumenie lokálnym požiadavkám biznisu

Súvisiace služby

 • Robotic Service Advantage

  Robotic Service Advantage

  Rozšírte špičkovú podporu služieb pre svojich zákazníkov

 • Smart Lockers

  Smart Lockers

  Chráňte firemný majetok a podporte zamestnancov poskytnutím bezkľúčového prístupu k zabezpečenému úložnému priestoru.

 • Zebra Managed Services

  Zebra Managed Services

  Safeguard day-to-day business operations by entrusting the supply and servicing of label printing devices to Ricoh.

 • Smart Lockers

  Smart Lockers

  Chráňte firemný majetok a podporte zamestnancov poskytnutím bezkľúčového prístupu k zabezpečenému úložnému priestoru.