Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Riešenia pre správu dokumentov

Efektívny prístup a zdieľanie informácií sú na dnešnom konkurenčnom trhu nevyhnutné pre úspech firmy. Ricoh Managed Document Services (Riadené dokumentové služby) ponúkajú riešenia na mieru, aby boli presné informácie bezpečne dostupné vždy, keď sú potrebné. 

Naša služba sa zameriava na tri základné prvky správy dokumentov:

 • Vytváranie informácií
 • Zdieľanie informácií v rámci firmy
 • Spracovávanie informácií, aby poskytovali obchodnú hodnotu Každé riešenie 


Managed Document Services je navrhnuté podľa vašich potrieb, pokiaľ ide o vaše ciele a spôsoby fungovania firmy.

Na zavedenie toho najlepšieho nastavenia pre organizáciu používame v úzkej spolupráci s vaším tímom osvedčený prístup:

 • Najprv zhodnotíme prístupy, používanie a ukladanie tlačených a elektronických informácií vo firme, ako aj vaše okolie, zariadenia a samotné informácie
 • Potom začneme pracovať na optimalizácii infraštruktúry, aby sme zabezpečili bezproblémový prístup zamestnancov k informáciám, ktoré k svojej práci potrebujú
 • Následne sa zameriame na vstupné a výstupné zvyky firmy – čo a prečo používatelia tlačia
 • Tieto informácie použijeme na zavedenie najvhodnejších technológií správy tlače, ktoré zvýšia produktivitu a znížia straty
 • V rámci celého procesu hodnotíme reakcie vašich zamestnancov na zmeny a v prípade potreby náš prístup prispôsobíme 
 • A nakoniec v spolupráci s vami a s dôrazom na regulačné záležitosti a otázky zabezpečenia informácií zaistíme nepretržité zlepšovanie spolu s rastom a zmenami firmy 


Ricoh môže ako súčasť služby spravovať všetkých dodatočných dodávateľov, ktorí prispievajú do vašej infraštruktúry správy dokumentov, vďaka čomu budú vaše postupy a náklady efektívnejšie a znížia sa aj režijné náklady na správu.

Hlavné vlastnosti a výhody

Managed Document Services na mieru sú navrhnuté podľa vašej firmy, aby ste mohli svoje informácie využívať efektívnejšie. Naše osvedčené riešenia vám pomôžu:

Zvýšiť spokojnosť zákazníkov s rýchlejšou odozvou
Zákazníci očakávajú a zaslúžia si efektívnu a informovanú službu. Zefektívnenie spracovanie dokumentov pomáha zamestnancom v styku so zákazníkmi vykonávať svoje povinnosti s ľahkosťou, aby mohli poskytovať služby na mieru, ktoré zabezpečia spokojnosť a vernosť zákazníkov.

Získať väčšiu hodnotu z informačného kapitálu
Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby uľahčili voľný tok informácií v rámci celej organizácie. Zvýšením dostupnosti, prispôsobivosti, viditeľnosti, prenosu a používania informácií zlepšujete svoju schopnosť rýchlo sa prispôsobovať zmenám vo firme.

Zlepšiť produktivitu a znížiť straty
Zosúladenie technológií s uprednostňovaným spôsobom práce zamestnancov a pomoc zamestnancom prispôsobiť sa zmenám priamo zlepšuje výkonnosť a produktivitu. Identifikáciou prekážok a riadením využívania zdrojov vám pomôžeme aj so správou nákladov podnikových procesov, čo zníži čas a inventárne straty a zvýši návratnosť investícií.
Prípady využitia

Nasledujúci príklad využívania vysvetľuje spôsob, akým je možné prispôsobiť Managed Document Services rôznym scenárom:


Príklad využívania 1 - Správa výstupných nákladov

Firmy vo všetkých sektorov hľadajú nové spôsoby na skrátenie administratívnych nákladov bez zníženia kvality služieb alebo spokojnosti zákazníkov. 

Naše riešenia na mieru pomáhajú optimalizovať objem tlače, kvalitu a náklady. Každé stretnutie začína zhodnotením, ktoré sa zameriava na množstvo zariadení, pomer používateľov na zariadenie, pracovné postupy tlače a bežné aplikácie. 

Na základe týchto informácií Ricoh spolupracuje s firmami na zavedenie nástrojov na:

 • Riadenie úloh tlače * Riadenie prístupu a zníženie strát
 • Monitorovanie alokácie využívania a riadenie príslušných nákladov
 • Centralizovanie vykazovania
 • Spravovanie výstupného prostredia

Príklad využívania 2 - Správa viacerých dodávateľov

Ricoh môže ako kontaktné miesto pre riešenia dokumentov aj iného pôvodu ako Ricoh minimalizovať čas a úsilie vynaložené našimi zákazníkmi na podporu vzťahov s dodávateľmi. 

Spravujeme a meriame každodenné činnosti ako aj dodržiavanie zmluvy o úrovni služieb (SLA), aby sme organizáciám umožnili využívať výhody jednotnej úrovne služby. Vďaka tomuto prístupu môžu firmy využívať vyššie výdavky s menším počtom dodávateľov na lepšie spravovanie nákladov.

Súvisiace služby

 • Fakturačné služby

  Fakturačné služby

  Optimalizujte účtovné postupy a prejdite na bezpapierovú fakturáciu tempom, ktoré vyhovuje vám, klientom a dodávateľom.

 • Výdavky

  Výdavky

  Zmeňte správu výdavkov pomocou rýchleho a presného elektronického spracovania.