Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Služby precízneho marketingu

Ak sa chcú firmy na súčasnom konkurenčnom trhu zviditeľniť, potrebujú poskytnúť zákazníkom informácie a ponuky, ktoré budú zodpovedať ich záujmom. 

Či už prikladáte reklamný materiál k dodávanému materiálu, posielate obchodný list alebo pripájate k faktúre poukážku, zákazníci budú najviac reagovať na relevantnú, cielenú komunikáciu, ktorá priamo zodpovedá ich potrebám. 

Služby precízneho marketingu Ricoh pomáhajú inteligentne využívať dáta na zlepšenie vplyvu marketingových kampaní. Pomocou analýzy dát, personalizovaného návrhu marketingového materiálu a vytvorenia dokumentu až po hodnotenie kampane, náš rad služieb pomôže spracovať informácie o zákazníkoch s cieľom oživiť odozvu a rýchlosť zmien. 

Uvedomujeme si, že veľa firiem na začiatku pokladá prácu s dátami za náročnú, preto sme vytvorili štruktúrovaný prístup, ako sa môžete pohodlne pustiť po ceste precízneho marketingu: 

1. Miestny workshop precízneho marketingu
Na úvod začíname celodenným workshopom precízneho marketingu s vaším marketingovým a IT tímom. V tomto kroku vyhodnotíme aktuálne riadiace procesy kampane a dáta, a toto hodnotenie použijeme ako základ pre zhrnutie a vytvoríme návrh spravovania precízneho marketingu. 

2. Spravovanie precízneho marketingu
Za pevne stanovenú cenu potom zrealizujeme vašu prvú kampaň precízneho marketingu, ktorá vám poskytne návod na realizáciu.

Hlavné vlastnosti a výhody

Od produktov vzťahujúcich sa na nedávny nákup až po personalizované ponuky založené na predchádzajúcom nákupnom správaní - služby precízneho marketingu Ricoh slúžia na pretvorenie spôsobu komunikácie so zákazníkmi. 

Naša koncová služba na mieru pomáha organizácii:

  • Využiť informácie o zákazníkoch z rôznych formátov a viacerých miest
  • Analyzovať údaje o zákazníkoch s cieľom stanoviť produkty a služby, ktoré by ich mohli pravdepodobne zaujímať
  • Hodnotiť a merať odozvu zákazníkov
  • Vybrať najvhodnejšie cieľové skupiny pre ďalšiu marketingovú kampaň 
  • Navrhnúť personalizovanú marketingovú komunikáciu, ktorá je zameraná na záujmy zákazníka
  • Prenášať alebo distribuovať marketingový materiál kanálom, ktorý zákazník uprednostňuje
  • Zhodnotiť vplyv kampane s cieľom preukázať jej úspech a zistiť, čo sa dá zlepšiť

Súvisiace služby