Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Nástroje na spoluprácu

Všimli ste si, že vaši zamestnanci cestujú na stretnutia, pretože sa nemôžu spoľahnúť na technológie, ktorú majú k dispozícii vo vašej firme?  Je čas umožniť vašim zamestnancom pracovať na diaľku a súčasne znižovať ich uhlíkovú stopu.

Cloudové riešenia umožňujú zjednodušenejšie pripojenie a menia stretnutie na multisenzorický zážitok. Zvýšte produktivitu a umožnite flexibilnú prácu s nástrojmi na spoluprácu, ktoré vám môžu pomôcť znížiť cestovné náklady až o 75%.
Hlavné vlastnosti a výhody

Vyberte si partnera, ktorý rozumie vášmu podnikaniu

So správnym partnerom v oblasti technológií, ktorý navrhne a implementuje riešenie pracoviska prispôsobené vašim potrebám, môžete zlepšiť spôsob vášho podnikania. Jadrom našej ponuky je bezproblémová spolupráca prostredníctvom hlasu, videa a interaktívneho zobrazenia.
So spoločnosťou Ricoh ako partnerom môžete:

  • Zlepšiť spokojnosť v zamestnaní a angažovanosť zamestnancov tým, že poskytujete technológiu, ktorou chcú zamestnanci zlepšiť svoj profesný život
  • Zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov odstránením prekážok, ktoré ich brzdia
  • Umožniť flexibilnú prácu na ľubovoľnom zariadení 
  • Udržať informácie v bezpečí pomocou nástrojov, ktoré ponúkajú najvyššiu úroveň ochrany údajov
  • Zabezpečiť realizáciu vášho programu udržateľnosti znížením cestovania a menším počtom stretnutí, na ktorých sa používajú papierové dokumenty
  • Prilákať nové špičkové talenty preukázaním svojho záväzku poskytovať zamestnancom tie najlepšie technológie

Taktiež poskytujeme školenie a podporu, aby sa vaši zamestnanci naučili používať zariadenia a čo najviac získali zo spolupráce v digitálnom svete.

Ste pripravení zdokonaliť kooperáciu a zvýšiť spokojnosť vašich zamestnancov?

Kontaktujte nás ešte dnes a naši špecialisti vám predvedú, ako môžu vaši kolegovia bezproblémovo spolupracovať prostredníctvom hlasu, videa a interaktívneho displeja.

Kontaktujte nás