Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Podnikové riešenia

Snažíte sa zvládnuť náklady na nehnuteľnosti, ale nedokážete implementovať jednotnú stratégiu naprieč spoločnosťou? Chceli by ste svojim zamestnancom ponúknuť najnovšiu technológiu na pracovisku, aby mohli byť flexibilnejší a produktívnejší?

Odhalením kľúčových obchodných informácií získate dôkladné pochopenie toho, ako systémy IT a nástroje na spoluprácu na pracovisku zlepšia pracovný život ľudí. Spoločnosť Ricoh je vaším partnerom, ak potrebujete pomôcť znížiť frustráciu spôsobenú neefektívnymi IT alebo zastaraným softvérom a maximalizovať využitie všetkých vašich pobočiek.
Hlavné vlastnosti a výhody

Globálny partner s lokálnym správaním

Ako globálna spoločnosť pôsobiaca v 180 krajinách vieme, že veľké organizácie majú komplexné potreby. Nezáleží na tom, kde na svete sa nachádzajú vaše pobočky, naša lokálna sieť podpory nikdy nie je príliš ďaleko na to, aby vám v prípade potreby ponúkla technickú pomoc v prevádzke. Náš tím podpory monitoruje vaše systémy 24 hodín denne a 7 dní v týždni s cieľom zachovať najvyššiu úroveň výkonu a bezpečnosti.

Na podniky uplatňujeme konzultačný prístup, aby sme posúdili vaše špecifické potreby v súvislosti s novou technológiou, integráciami s existujúcimi technológiami, spoluprácou a geografickými požiadavkami. Náš globálny tím špecialistov môže vykonať podrobné hodnotenie vašich existujúcich pracovísk a poskytnúť riešenie na mieru, ktoré je jedinečné pre vaše potreby. Bez ohľadu na to, kde vo svete máte svoje kancelárie, máme k dispozícii lokálny tím Ricoh, ktorý je pripravený vás podporiť.

Výber služieb s flexibilnými možnosťami financovania

Neustále sa meniaci podnik potrebuje flexibilnú infraštruktúru, ktorá dokáže zvládnuť vyvíjajúce sa požiadavky. Spoločnosť Ricoh je vaším jediným kontaktným bodom, ktorý poskytuje odpovede na otázky v súvislosti so zmenami, ktorým čelíte v súčasnosti, a navyše poskytuje dlhodobé, flexibilné riešenia s veľkým množstvom možností financovania.

Úspech závisí od efektívnej implementácie

Okrem technickej implementácie v spolupráci s vami poskytneme kultúrnu zmenu, ktorá:

  • Zvýši úroveň produktivity tým, že zamestnancom poskytne nástroje na zefektívnenie práce spôsobom, ktorý im vyhovuje
  • Zvýši angažovanosť a udržanie si zamestnancov tým, že zabezpečí spokojnosť zamestnancov s pracovným prostredím
  • • Spolupracuje vtedy, keď to potrebujete a na mieste, kde to potrebujete. A to s vedomím, že skúsenosti budú bezproblémové a bezpečné
  • Presadzuje kultúru tvorivosti a flexibility, ktorá v konečnom dôsledku povedie k lepšej rovnováhe medzi pracovným a súkromným životom

Umožnite efektívne zdieľanie znalostí naprieč celou organizáciou a spoluprácu bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú vaši zamestnanci.

Ste pripravení zmeniť spôsob vášho podnikania?

Kontaktujte nás ešte dnes a buďte v spojení so špecialistami spoločnosti Ricoh, ktorí vám pomôžu zmeniť vašu kanceláriu na pracovisko budúcnosti.

Kontaktujte nás