homeback to menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Riešenia pre malé a stredné podniky

Rastúce podniky potrebujú nákladovo efektívne a prispôsobiteľné riešenia pre pracoviská, ktoré okamžite prinášajú výsledky. Spoločnosť Ricoh ponúka vopred definované riešenia zasadacích miestností pre malé a stredné podniky navrhnuté tak, aby boli rýchlo implementovateľné, škálovateľné a jednoducho použiteľné.

Naše riešenia pre pracoviská sú k dispozícii s možnosťami kapitálového financovania a finančnými plánmi na 3 až 5 rokov, ktoré zahŕňajú všetok hardvér, softvér, podporu, údržbu, opravy a výmeny. Bez nutnosti investovania vopred a s flexibilnými platobnými plánmi, ktoré sú optimálne pre vašu spoločnosť, môžete udržať náklady pod kontrolou a zároveň prilákať a udržať si špičkové talenty tým, že poskytnete najlepšie pracovné prostredie.
Hlavné vlastnosti a výhody

Rýchla implementácia a škálovateľnosť do budúcnosti

Riešenia spoločnosti Ricoh sú rýchle a jednoducho implementovateľné a navyše ponúkajú škálovateľné cloudové platformy, ktoré sa môžu meniť a prispôsobiť spolu s rastom vašej spoločnosti.  

Ak ste začínajúca spoločnosť, správna infraštruktúra a systémy správy pracoviska môžu už od začiatku ušetriť mnoho tvrdej práce v budúcnosti. Ak ste už etablovanou spoločnosťou, môžeme vám pomôcť preskúmať a analyzovať vaše podnikové procesy a ponúkame vhodné možnosti financovania, ktoré môžu uvoľniť váš peňažný tok. 
Môžeme navrhnúť stratégiu pracoviska, ktorá vám zabezpečí konkurencieschopnosť a umožní škálovanie smerom nahor alebo nadol v závislosti od vašich aktuálnych obchodných potrieb.

Ľahko dostupné balíky služieb pre zasadacie priestory

Naše inteligentné balíky služieb pre zasadacie priestory poskytujú účelné a ľahko dostupné riešenie, ktoré splní vaše požiadavky. Súčasťou balíkov je hardvér, softvér, periférie, inštalácia a nepretržitá podpora spoločnosti Ricoh, takže vaše priestory budú vysoko účinné a budú podporovať spoluprácu.

Bez ohľadu na to, či potrebujete navrhnúť inteligentnú zasadaciu miestnosť, nakonfigurovať ideálny malý priestor alebo preskúmať riešenia v oblasti plošnej digitálnej reklamy, môžeme s vami spolupracovať na vývoji nákladovo efektívneho balíka služieb pripraveného na okamžitú implementáciu.

Ste pripravení na zmenu?

Kontaktujte nás ešte dnes a náš špecialista vám pomôže nájsť dokonalé riešenie pre vaše podnikanie.

Kontaktujte nás