Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Záväzky

Riešenie záväzkov Ricoh zjednodušuje zber, spracovanie, schvaľovanie a archiváciu dodávateľských faktúr. Faktúry sú ihneď po príchode zaevidované a potom automaticky presmerované do bezpečného prehľadávateľného elektronického úložiska. 

Prichádza k automatizácii zdĺhavých manuálnych úloh a spravovanie dodávateľských faktúr sa stáva bezproblémovým. Naše riešenie ponúka okamžitý elektronický prístup k faktúram a príslušným dokumentom v reálnom čase spolu s presným zaznamenávaním stavu. 

Riešenie dokáže zlepšiť vzťahy s dodávateľmi zabezpečením včasného zaplatenia faktúr. Môže tiež aktívne šetriť peniaze predchádzaním vzniku penále za neskoré zaplatenie faktúry a informovaním o využití zliav pri skorom zaplatení.

Hlavné vlastnosti a výhody

Riešenie záväzkov Ricoh pomáha urýchľovať procesy zautomatizovaním zdĺhavého manuálneho zberu faktúr a ich vyhľadávania. 

Táto služba vám pomôže:

 • Ušetriť peniaze na manuálnych procesoch. Automatické zachytenie faktúr pomocou optického rozoznávania znakov znižuje nákladné a zdĺhavé manuálne procesy nasmerovaním faktúr do bezpečného elektronického úložiska.
 • Zvýšiť efektivitu a znížiť náklady pomocou centralizovaného elektronického úložiska. Služba poskytuje okamžitý prístup k dôležitým faktúram v reálnom čase ako aj efektívne vyhľadávanie, získavanie údajov, kontrolu, archiváciu a vytváranie záznamov podľa potreby.
 • Vybudovať si dôveru s robustným zabezpečením a dodržiavaním právnych predpisov. Procesy sú transparentné, presné a dajú sa jednoducho sledovať; archivácia je rýchla a bez chýb. Riadenie integrovaných prístupových práv založené na rozoznávaní pracovných funkcií, revízne záznamy, verzie a vstupné a výstupné služby zvyšujú dôvernosť, zlepšujú dodržiavanie právnych predpisov a dôveru zákazníkov.
 • Zefektívniť pripomienkovanie a distribúciu dokumentov. Pomocou digitálneho overenia sa môžu dokumenty premiestňovať a pripomienkovať v súlade s autorizačným postupom spoločnosti.

Súvisiace služby

 • Správa pohľadávok

  Správa pohľadávok

  Zlepšite služby zákazníkom pomocou rýchlej centralizovanej a ľahko dostupnej archivácie faktúr.

 • Fakturačné služby

  Fakturačné služby

  Optimalizujte účtovné postupy a prejdite na bezpapierovú fakturáciu tempom, ktoré vyhovuje vám, klientom a dodávateľom.

 • Výdavky

  Výdavky

  Zmeňte správu výdavkov pomocou rýchleho a presného elektronického spracovania.