Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Riešenia v oblasti zákazníckych skúseností pre veľké spoločnosti

V novom svete podnikania záleží na skúsenostiach viac ako kedykoľvek predtým. Spoločnosti musia urobiť vyhlásenie a preukázať vodcovské schopnosti, aby si získali zákazníkov.

Digitálne služby spoločnosti Ricoh pomáhajú veľkým spoločnostiam urýchliť digitálnu transformáciu, aby prilákali a zaujali zákazníkov z dlhodobého hľadiska. Od údajov a analýz na identifikáciu nových príležitostí alebo riešení, ktoré môžu vylepšiť zákaznícke skúsenosti, až po nástroje na automatizáciu procesov – spoločnosť Ricoh podporuje rast zákazníkov a uspokojí všetky potreby veľkej spoločnosti.

Kľúčové výhody zlepšenia zákazníckych skúseností

 • Impress customers with digital tools

  Identifikácia nových obchodných príležitostí

  Zapôsobte na zákazníkov digitálnymi nástrojmi a poskytnite im osobnejšie a konzistentnejšie skúsenosti. Objavte nové možnosti motivácie a zostaňte v kontakte s vašimi zákazníkmi tak, ako to preferujú.

 • Improve Operations

  Zlepšenie činností

  Nájdite spôsoby na zlepšenie predaja a služieb a zníženie prevádzkových nákladov. Naše riešenia na automatizáciu procesov a spravované služby pomôžu vašim oddeleniam predaja a služieb znížiť počet manuálnych pracovných úloh, podporiť excelentnosť služieb a priniesť zákazníkom väčšiu hodnotu.

 • Unify sales teams

  Zjednotenie predajných tímov

  Spravujte rozdelený obchodný tím, aby ste nepretržite poskytovali konzistentné skúsenosti. Vyzbrojte svoje predajné tímy nástrojmi, ktoré zákazníkom poskytnú dokonalosť bez ohľadu na okolnosti.

Nasledujúce riešenia vám pomôžu vytvoriť spoľahlivé a konzistentné zákaznícke skúsenosti.

 • Customer Communication Management

  Správa komunikácie so zákazníkmi

  Oslovte svojich zákazníkov osobnou komunikáciou vo viacerých kanáloch v správnom formáte v správnom čase.
 • eCommerce Platforms

  Platformy elektronického obchodu

  Spojte sa so svojimi zákazníkmi, vytvorte nové príležitosti v oblasti výnosov a zvýšte efektivitu pomocou online portálov na mieru.
 • Customer Services

  Služby zákazníkom

  Zabezpečte konzistentné služby zákazníkom pomocou nástrojov na správu dokumentov a pracovných postupov, ktoré znižujú chybovosť, minimalizujú prestoje a prispôsobujú sa rastu vašej spoločnosti.
 • Data and Analytics Solutions

  Analytické a dátové riešenia

  Využite nástroje na analýzu údajov a zlepšenie činností. Podporte zlepšovanie zákazníckych skúseností a neustále zvyšujte svoju výkonnosť vďaka cenným poznatkom.

Kontaktujte nás!

Porozprávajte sa s našimi špecialistami o tom, ako vám môžeme pomôcť uspieť v tomto zmenenom svete. Kontaktujte nás ešte dnes.

Kontaktujte nás