Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Riešenia v oblasti zákazníckych skúseností pre stredne veľké firmy

Na preplnenom trhu sú zákaznícke skúsenosti kľúčom k získaniu zákazníkov a podpore dlhodobého rastu.

Naše riešenia poskytujú vašim zákazníkom skúsenosti, ktoré očakávajú. Vašim tímom poskytneme poznatky a nástroje, ktoré potrebujú na prehĺbenie vzťahov so zákazníkmi a zlepšenie angažovanosti.


Kľúčové výhody zlepšenia zákazníckych skúseností

 • Increased Competitiveness

  Zvýšená konkurencieschopnosť

  Nájdite nové spôsoby interakcie a spolupráce s cieľom získať a udržať si zákazníkov. Automatizujte procesy a znížte chybovosť a prestoje, aby ste dosahovali dlhodobý úspech.
 • Better Service

  Lepšie služby

  Dajte tímom nástroje, ktoré potrebujú na poskytovanie výnimočných služieb. Znížte počet manuálnych úloh, aby sa ľudia mohli sústrediť na prácu, ktorá prináša pridanú hodnotu. Poskytnite im poznatky a údaje, aby mohli robiť inteligentné rozhodnutia pre zákazníkov.
 • Growth Opportunities

  Príležitosti pre rast

  Vďaka obchodným poznatkom a analýze údajov identifikujte príležitosti na dosiahnutie rastu. Zlepšite činnosti a procesy s cieľom znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť motiváciu zamestnancov.

Nasledujúce riešenia vám pomôžu vytvoriť spoľahlivé a konzistentné zákaznícke skúsenosti.

 • Customer Services

  Služby zákazníkom

  Zabezpečte konzistentné služby zákazníkom pomocou nástrojov na správu dokumentov a pracovných postupov, ktoré znižujú chybovosť, minimalizujú prestoje a prispôsobujú sa rastu vašej spoločnosti.
 • Customer Communication Management

  Správa komunikácie so zákazníkmi

  Oslovte svojich zákazníkov osobnou komunikáciou vo viacerých kanáloch v správnom formáte v správnom čase.
 • Data and Analytics Solutions

  Analytické a dátové riešenia

  Využite nástroje na analýzu údajov a zlepšenie činností. Podporte zlepšovanie zákazníckych skúseností a neustále zvyšujte svoju výkonnosť vďaka cenným poznatkom.
 • eCommerce Platforms

  Platformy elektronického obchodu

  Spojte sa so svojimi zákazníkmi, vytvorte nové príležitosti v oblasti výnosov a zvýšte efektivitu pomocou online portálov na mieru.
 • Online Customer Meetings

  Online stretnutia so zákazníkmi

  Flexibilné nástroje na konferencie a spoluprácu, vďaka ktorým sa môžete spojiť a komunikovať so zákazníkmi.

Kontaktujte nás!

Porozprávajte sa s našimi špecialistami o tom, ako vám môžeme pomôcť uspieť v tomto zmenenom svete. Kontaktujte nás ešte dnes.

Kontaktujte nás