Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Riadenie komunikácie s občanmi

Vládne rezorty musia každý deň komunikovať s občanmi nespočetnými spôsobmi, či je to zasielanie pripomienok, distribúcia informácií alebo vystavovanie faktúr. Komunikácie založené na papieri sú nákladné z hľadiska nákladov na materiál a času a väčšina verejnosti je pripravená na prechod na digitálnu formu. 

Služba riadenia komunikácie s občanmi spoločnosti Ricoh pomáha vládnym rezortom transformovať spôsob komunikácie. Spoločne zavedieme pracovné postupy a technologické riešenia, ktoré občanom umožnia prijímať dokumenty v ich preferovanom formáte prostredníctvom komunikačného kanála podľa vlastného výberu. 

Môžeme tiež prevziať zodpovednosť za vaše papierové dokumenty a naskenovať a archivovať vašu existujúcu papierovú administratívu. Následne implementujeme technológiu, ktorá vám umožní, aby ste sami jednoducho digitalizovali všetku budúcu dokumentáciu, čo umožní ľahší prístup k informáciám a zvýšenú bezpečnosť. 

Všetky zozbierané údaje a komunikácie sú oddeleniu k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni v zabezpečenom cloude spoločnosti Ricoh. Naše dátové centrá úrovne 3 zahŕňajú viacvrstvové zabezpečenie a možnosti na obnovenie po havárii, vďaka čomu je to vysoko bezpečné a spoľahlivé prostredie na spracovanie a ukladanie dôverných údajov.

Hlavné vlastnosti a výhody

Služba riadenia komunikácie s občanmi spoločnosti Ricoh pomáhajú vládnym rezortom komunikovať účinným a nákladovo efektívnym spôsobom. S našimi rozsiahlymi skúsenosťami s orgánmi štátnej správy si uvedomujeme, že každá situácia má svoje vlastné požiadavky a vyžaduje konzultačný prístup na vytvorenie štruktúry riešenia, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám. 

Naše služby vám pomôžu:

  • Digitalizovať a archivovať svoju papierovú komunikáciu
  • Prispôsobiť formát komunikácie preferenciám každého príjemcu
  • Poskytovať zvýšenú bezpečnosť súkromných informácií občanov
  • Preniesť komunikácie do digitálnych formátov realistickým tempom
  • Zlepšiť efektívnosť prostredníctvom klasifikácie údajov
  • Znížiť náklady na poštovné a kancelárske potreby

Súvisiace služby