Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Budeme radi, keď sa ozvete

Či už máte otázku týkajúcu sa cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomoc so správou vášho účtu alebo už používate naše produkty a máte otázku v súvislosti s podporou, náš tím je vám pripravený pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Angažovanie zákazníka

Na dnešnom konkurenčnom trhu musia organizácie rýchlo premeniť údaje a poznatky o zákazníkoch na ich angažovanie. Spoločnosť Ricoh je tu, aby vám pomohla zmeniť údaje na firemné spravodajstvo a využiť ich na tvorbu účinných a cielených tlačových komunikačných materiálov, ktoré prinesú výsledky.

  • Riadenie komunikácie so zákazníkmi

    Riadenie komunikácie so zákazníkmi

    Zlepšite zapojenie inovatívnych viackanálových technológií, riešení pracovného toku a možností optimalizácie.

  • Komerčná tlačiareň

    Komerčná tlačiareň

    Dostupné integrované riešenia pre zákazníka, ktoré mu ponúkajú to najmodernejšie v oblasti inovácie tlače.


Zmenšovanie vzdialenosti medzi vedomosťami a komunikáciou

Transformovanie spôsobu, akým podnikáme, má podobu vzájomného prispôsobenia ľudí, procesov a technológií. Organizácie si musia zachovať flexibilitu, aby sa prispôsobovali neustále sa meniacemu konkurenčnému prostrediu a kľúčom je rýchly prístup k údajom a schopnosť premeniť ich na hmatateľné zaangažovanie zákazníka.

Premeňte svoje údaje na poznatky

Spoločnosť Ricoh má prax a odborné znalosti, vďaka ktorým vám pomôže zmeniť vaše údaje na poznatky, na základe ktorých budete môcť konať, a to bez ohľadu na ich pôvodný formát. Či už hľadáte riešenia v oblasti spracovania dokumentov veľkého rozsahu alebo chcete skrátiť čas, ktorý vaši pracovníci trávia zadávaním zákazníckych údajov, máme pre vás praktické riešenia, ktoré vám pomôžu a ušetria čas.

Zmeňte svoje poznatky na prispôsobenú komunikáciu

Keď získate dostatok informácií o zákazníkoch, ste pripravení zmeniť ich na prispôsobenú komunikáciu. Tlačiarenské technológie, ako je variabilná tlač dát, uľahčujú cielenú komunikáciu so zákazníkom, pretože dovoľujú, aby sa prvky ako obrázky a text menili z jedného výstupu na ďalší. A transpromočná technológia uľahčuje tlač cielených a relevantných posolstiev na materiáloch pre zákazníkov, ako sú kupóny alebo informácie o predaji v spodnej časti faktúr.

A pokiaľ ide o kancelárske tlačiarne, nová generácia multifunkčných zariadení spoločnosti Ricoh umožňuje spoločnostiam každej veľkosti vytvárať dokumenty vyššej kvality, takže interná produkcia pôsobivých tlačových materiálov nebola nikdy jednoduchšia.


Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skontaktujte sa s nami a porozprávame sa, ako Vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás

K dispozícii aj