Domovská stránkaSpäť do menu
Prehľad

Meníme prístup k práci

Technológia mení spôsob, akým pracujeme. V spoločnosti Ricoh sa staráme o to, aby bola zmena pozitívna pre vaše tímy aj vaše podnikanie. Asistujeme vám pri každom kroku vašej cesty s cieľom zaistiť bezproblémový prechod do plne digitálneho pracovného priestoru
Zoznámte sa s našimi kancelárskymi produktami
Obchodná služba
Digitálny pracovný priestor

Prístup odkiaľkoľvek

Hybridné a mobilné pracovné režimy formujú našu budúcnosť. Pri navrhovaní, integrovaní a podporovaní vašich digitálnych pracovných priestorov uplatňujeme holistický prístup, aby sme podporili zanietenosť zamestnancov podávať stále lepšie výkony.
Objavte naše riešenia digitálneho pracovného priestoru
Správa obchodných procesov

Synchronizáciou k úspechu

Manuálne úlohy už viac nemusia zdržiavať vašich zamestnancov. Optimalizujeme vaše obchodné procesy s cieľom umožniť zamestnancom podávať lepšie výkony; poskytujeme technológie, odborné znalosti a podporu na zefektívnenie a zjednodušenie procesov naprieč vašou spoločnosťou
Objavte všetky naše riešenia správy obchodných procesov
Cloud a infraštruktúra

Cloud ako univerzálne riešenie

Využitie plného potenciálu cloudu si vyžaduje správny plán a tím, ktorý ho dokáže zrealizovať. Poskytujeme cloudové riešenia a odborné znalosti, ktoré zvýšia vašu pružnosť, nákladovú efektívnosť, zabezpečenie vašich obchodných činností, a zároveň budú pokračovať v inováciách novej generácie.
Objavte všetky naše riešenia cloudu a infraštruktúry
Kybernetická bezpečnosť

Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie

Zariadenia s možnosťou pripojenia na internet vytvárajú nové zraniteľné miesta, ktoré sú ohrozené prípadnými kybernetickými útokmi. Pomôžeme vám prejsť do ofenzívy proti kybernetickému zločinu s využitím inteligentných služieb a riešení kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú zosúladené s vašimi kľúčovými obchodnými procesmi.
Eliminujte riziká ohrozujúce podnikanie
Digitálne skúsenosti

Nová úroveň skúseností

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť sa začína vynikajúcou skúsenosťou zamestnancov. Náš vysokokvalifikovaný tím dátových špecialistov a vývojárov navrhuje, buduje, implementuje a poskytuje servis riešení, ktoré potrebujete na prekonanie očakávaní na každom kontaktnom mieste.
Zoznámte sa s riešeniami pre Digitálne skúsenosti
Kancelárske produkty a softvér

Najlepšia kvalita vo svojej triede

Spoločnosť Ricoh je dobre známa vysokokvalitnými tlačiarňami, digitálnymi duplikátormi a multifunkčnými zariadeniami (tlač/skener/kopírovanie). K dispozícii je veľa variantov líšiacich sa rýchlosťou, rozmermi a funkciami, takže si môžete vybrať z modelov a vlastností, ktoré najviac vyhovujú vašej pracovnej skupine, kancelárii alebo učebni.
Zoznámte sa s kancelárskymi produktami a softvérom
Prehľad

Podpora produktov a služieb

Kompletná podpora produktov a služieb – všetko potrebné na jednom mieste. Poskytujeme podporu, poradenstvo a riešenia na udržanie chodu vašej firmy.
Získajte podporu
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Všetko na jednom mieste

Nájdete tu novinky týkajúce sa nášho podniku, informácie o produktových inováciách a ľuďoch, ako aj o podujatiach, ktoré organizujeme a navštevujeme.
Nenechajte si ujsť žiadne informácie
News and events from Ricoh
Spoločnosť

Kto sme a čo robíme

V spoločnosti Ricoh sa vždy usilujeme vypočuť hlasy našich zákazníkov a poskytovať vám inovatívne riešenia, produkty a služby, ktoré sú v súlade s vašimi podnikateľskými cieľmi. Snažíme sa pridávať hodnotu k vašim službám a produktom. Prispôsobujeme sa meniacim sa podnikateľským prostrediam.
Zistite viac o spoločnosti Ricoh
Prehľad

Čo môžeme pre vás urobiť?

Či už máte otázku ohľadom cien našich riešení alebo produktov, potrebujete pomôcť so správou svojho účtu alebo už naše produkty používate a máte otázku na podporu, náš tím je pripravený vám pomôcť.
Kontaktujte nás
Služby správy audio-vizuálnych zariadení
Prehľad

Pomáhame vám udržať krok pred konkurenciou

Objavte a prečítajte si naše najnovšie poznatky o tom, čo je najdôležitejšie v rámci obchodných riešení.
Prieskumy
Ricoh Insights - Overview

Digitálne pracovné toky

Spoločnosti sa usilujú zvyšovať svoju prevádzkovú efektivitu a obmedzovať vplyv na prostredie, pričom sa stále väčší dôraz kladie na zníženie objemu odpadov v rámci spoločnosti. Ricoh vám pomôže pri prechode z tradičných papierových činností na ekologické a úsporné riešenia digitálneho pracovného toku.

 • Managed Document Services

  Riešenia pre správu dokumentov

  Riešenia na mieru, ktoré pomáhajú optimalizovať spracovanie informácií a zjednodušiť procesy správy dokumentov

 • Branch Paperless

  Bezpapierová kancelária

  Jednoducho implementovateľný proces digitalizácie dokumentov a workflow, ktorý zvyšuje bezpečnosť a efektívnosť.

 • Fakturačné služby

  Fakturačné služby

  Optimalizujte si účtovné postupy a prejdite na bezpapierovú fakturáciu tempom, ktoré vyhovuje vám, vašim klientom a dodávateľom s našou flexibilnou fakturačnou službou priebežného platenia.


Príprava organizácií na digitálnu transformáciu

Prechod z tradičných papierových pracovných tokov na úspornejšie digitalizované činnosti môže viesť k významným úsporám nákladov a zlepšeniu prevádzkovej efektívnosti. A pozitívny vplyv na vašu environmentálnu stratégiu ani nemusíme zdôrazňovať.

Zlepšenie správy firemných dokumentov a informácií znamená však viac než len zavedenie nových základných technológií. Je založené na poznaní potrieb vášho odvetvia a podniku, vašich procesov a ľudí, aby vaše technologické riešenie fungovalo v súlade s vaším prostredím.


Nájdite si to správne riešenie pre svoju spoločnosť

Výhody digitálnych pracovných tokov a spracovania informácií sú dobre známe, no opustiť zaužívané procesy nemusí byť jednoduché.

Vďaka našim preukázateľným skúsenostiam s riadením organizačných zmien máme poznatky, ktoré vašej firme pomôžu pri zavádzaní nových pracovných postupov. Poznáme požiadavky organizácií v celom spektre odvetví a budeme s vami spolupracovať na vytvorení procesov a trajektórie, ktorá bude pre vás najschodnejšia.


Zmeňte svoju činnosť z papierovej na digitálnu

Ricoh vám pri prechode na nové formy práce poskytne infraštruktúru, rady a podporu. Pomôžeme vám rozvinúť vaše informačné procesy a pracovné postupy a pripraviť vás na digitálnu budúcnosť bez ohľadu na to, či ste malá lokálna spoločnosť alebo celosvetová firma.

 • Služby precízneho marketingu

  Služby precízneho marketingu

  Funkčné prehľady a nástroje personalizácie, ktoré pomôžu zlepšiť odozvu zákazníkov a rýchlosť zmien.

 • Celofiremné riadenie výstupov

  Celofiremné riadenie výstupov

  Centralizované riešenie spracovania a tvorby dokumentov v rámci celej firmy.

 • Riadenie komunikácie so zákazníkmi

  Riadenie komunikácie so zákazníkmi

  Zlepšite zapojenie inovatívnych viackanálových technológií, riešení pracovného toku a možností optimalizácie.

 • Doculounge

  Doculounge

  Kompletné služby tlače dokumentov, skenovacie centrum a priestor na spoluprácu pre študentov a zamestnancov.

 • Meeting Room Service

  Služby pre zasadacie miestnosti

  Vytvorte produktívnejšie a efektívnejšie pracovné prostredie pomocou optimalizácie využitia priestorov vašej zasadacej miestnosti.

 • Komerčná tlačiareň

  Komerčná tlačiareň

  Dostupné integrované riešenia pre zákazníka, ktoré mu ponúkajú to najmodernejšie v oblasti inovácie tlače.


Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skontaktujte sa s nami a porozprávame sa, ako Vám môžeme pomôcť.

Kontaktujte nás

K dispozícii aj